Ogłoszenie


#1 2014-10-23 17:14:03

 immortal

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310140283.png

Skąd: Hogwart
Zarejestrowany: 2012-11-23
Posty: 713
Punktów :   
Dom: Gryffindor

Wywiad z Danielem Radclifem,kilka ciekawostek.

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1397752749.jpg





Wasz niestrudzony dziennikarz Immortal uprzejmie donosi.




Wygląda na to, że Daniel Radcliffe (Harry Potter) jest równie podekscytowany filmem "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", jak i inni fani magicznego świata. Aktor zdradził, że nie może się doczekać filmu, głównie dlatego, że nie wiadomo, czego się po niej spodziewać. Z rozmowy z portalem Digital Spy możemy sie dowiedzieć, że odtwórca roli Chłopca, Który Przeżył nadal jest zafascynowany popularnością serii o Harrym Potterze:

To niesamowite, ponieważ minęły już trzy lata od premiery ostatniego filmu i wcale nie jest tak, jak się spodziewałem, że popularność serii wygasła. Za każdym razem, kiedy idę na premierę jakiegokolwiek filmu, widzę w tłumie krawaty w barwach Gryffindoru, czy plakietki z godłem Ravenclawu. Ludzie nadal czują głód serii i to naprawdę wspaniałe, że nadal podbijają tym świat.

Daniel pozytywnie wypowiedział się również na temat działalności Emmy Watson dla ONZ i kampanii HeForShe, która promuje równość płci.

To naprawdę wspaniałe. Emma zawsze była bystra, więc nic dziwnego, że sprawdza się także na polach innych niż aktorstwo.

Pojawiła się rownież informacja, że jeden z bohaterów serii o Harrym Potterze trafił na szczyt kolejnej listy. Chodzi o Albusa Dumbledore'a, który zajął pierwsze miejsce w zestawieniu książkowych bohaterów LGBT (Lesbians, Gay, Bisexual, Transgenders). Jeden z dziennikarzy Entertainment Monthly tak skomentował ten wybór:

Albus Dumbledore, jeden z bohaterów Harry'ego Pottera autorstwa J.K. Rowling, jest ważną postacią literacką dla środowiska LGBT. Owszem, nigdy oficjalnie się nie ujawnił, ale pojawiły się wskazówki, co do jego seksualności. Możliwe, że Dumbledore stałby się jeszcze wyraźniejszą ikoną, gdyby ujawnił się na kartach powieści, jednak mimo wszystko jego postać stanowi przypomnienie, że orientacja seksualna nie jest najbardziej intrygującą rzeczą, jaką dostrzegamy w bohaterze, ani jedyną rzeczą, o której warto pisać.




www.mugglenet.com


Pottermore - dom:Gryffindor, różdżka: głóg, włos jednorożca,14.5 cala, względnie giętka.

I don't go looking for trouble. Trouble usually finds me.

Offline

 

#2 2014-10-26 13:44:22

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Wywiad z Danielem Radclifem,kilka ciekawostek.

Co do głodu serii, ujał to tak jak trzeba. Co do Emmy ujął to tak, jak trzeba. Ale ten fragment o LGBT to, moim zdaniem, stek bredni. Tak na siłę starają się naddać temu, że Rowling miala kaprys i powiedzial o jego homoseksualnosci, jakis wiekszy sens, ze az sie niedobrze robi ile mozna dopowiedzieć i ile filozofii wrzucić by ulepszyc brednię. Bueeehhh, #AlbusLGBT=#AlbusDead


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora