Ogłoszenie


#1 2012-09-22 13:21:35

Remus Lupin

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

8370692
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 3218
Punktów :   
WWW

Prorok Codzienny nr. 22. 09.2012

W dzisiejszym numerze




1. Zmiany w systemie edukacji


2. Spór o patrona


3.Wspomnienia absolwentów


4.Wywiad z Abefortem Dumbledorem


5.Zamach na Durmstrang



1. Wszystko wskazuje na to, że od przyszłego roku szkolnego będzie zmiana w systemie edukacji. Taką decyzje podjęli przedstawicielu rady nadzorczej Hogwartu."od 1 września będą zmiany skupiające się na przedmiotach obowiązkowych. Uczniowie pierwszych klas nie muszą już kupować podręczników do historii magii i astronomii. Te przedmioty można wybrać już od 3 roku życia, które mają kończyć Suma i uczeń będzie decydował czy chce kontynuować te przedmioty w dalszej edukacji. Uważam, że to dobry pomysł, gdyż coraz więcej rodzi wysyła do mnie sowy ze skargą, że moi uczniowie nie przykładają się do tych przedmiotów w tym systemie. Planujemy również uruchomić Mugoloznastwo jako przedmiot główny od pierwszej klasy, gdyż więcej dzieci są pochodzenia z rodzin magicznych i chcą się dowiedzieć jak najwięcej o mugolach i ich życiu. Mam nadzieję, że Hogwart odniesie kolejny sukces więcej zmian w szkole nie planujemy"- mówi Zeus Peterson dyrektor Hogwartu " Nie jestem ani zaskoczony ani niezadowolony z tej decyzji, Hogwart potrzebuje zmian, a ja to popieram" - mówi Hector Orion nauczyciel astronomii "Mój przedmiot uważam za potrzebny już uczniom od pierwszej klasy i dyrektor podjął złą decyzję."złości się Amos Blechley profesor historii magii " Ta decyzja mnie zaskoczyła, ale i ucieszyłam i trzymam mocno w kciuki, że od 1 września mój przedmiot wszedł do przedmiotów główny."Mówi zadowolona Petunia Crouch nauczycielka mugoloznastwa. Hogwart zmian potrzebuje i miejmy nadzieje, że dyrektor zrobi to jak zapowiadał.

2.W Hogwarcie  będzie nie tylko zmiana w systemie edukacji,ale również dyrektor zapowiada, że Hogwart będzie nosił imię jednego z najważniejszych bohaterów. Niestety dyrektor ma problemy z kontaktowaniem z ministrem magii i przedstawicielami rady nadzorczej" Hogwart zasługuje na patrona im. Albusa Dumbledora"- denerwuje się Harold Flint jeden z członków rady nadzorczej. "Jako ministr magii osobiście uważam, że Peterson powinien nadać szkole imię bohatera ostatniej bitwy o Hogwart samego Harry'ego Pottera." - mówi Dexter Plunckt Minister magii "Ten spór nabiera coraz większego znaczenia oficjalną decyzję podejmę  w czasie konferencji prasowej."-mówi Zeus Peterson
Trudno się więc domyślić jakiego Hogwart będzie miał patrona.

3."Pamiętam jakby to było wczoraj. Gdy byłem małym dzieckiem wiedziałem o wszystkim i sam nie mogłem się doczekać kiedy zostanę przyjęty. Co rok to samo moja rodzinie biednie, a tu trzeba wyprawkę Bill ukończył Hogwart z wyróżnieniem Charlie z pucharem domów. A ja byłem zwykłym ubogim dzieckiem. 1 września pojechałem w szatach po Billu, różdżce Charliego raz markotnym Parszywkiem Percy'ego, którego już dawno straciłem. Kiedy spotkałem samego Harry'ego zadziwił mnie, że Harry prawie nic nie wiedział o Hogwarcie. Co chwile popisywał brakiem wiedzy wytłumaczyłem mu miotłach o wszystkim co magiczne sam byłem podniecony kiedy on mówił o swoim mugolskim życiu. Myślałem już o głodzie chciałem być już w Hogwarcie. Czekała na mnie uczta tak wspaniała jaka mogła być. Kiedy zostałem wywołany jak zwykle dostałem się do Gryffindoru i tu zaczeła się moja wielka przygoda jako uczień. Nie byłem dobry we wszystkich przedmiotach. Obrona przed czarną magią prowadzonego przez Quirrela zawiodła mnie. Kiedy Harry dostał się do drużyny Quiddicha za sprawą Malfoya nie mogłem uwierzyć. To był bardzo rzadki przypadek najmłodszy szukający w dziejach Hogwartu. Zazdrościłem kiedy Harry dostał Nimbusa 2000. To były znakomite czasy. Z roku na rok zawsze byłem obok Harrygo jako jeden z najlepszych kolegów. Razem pokonaliśmy różne przeżycia. Do naszej paczki dołączyła moja żona nie wiem skąd ma tyle inteligencji w sobie. W drugiej klasie było gorzej. Została otwarta Komnata Tajemnic w szkle wybuchła prawdziwa panika. Harry wkroczył do Komnaty uratował moją siostrę i pokonał złośliwego bazyliszka. W czasie kolejnego roku z więzienia uciekł Syriusz Black tu wyraźnie widać było, że Parszywek zachowywał się dziwnie. Kiedy Lupin wyjaśnił kim naprawdę był Parszywek trudno buło mi uwierzyć. Harry chciał zabić Syriusza za to, że zabił ich rodziców. W Hogwarcie było pełno dementorów byłem jeszcze młody i nie znałem żadnego zaklęcia. Harry nauczył się zaklęcia Patronusa Harry uratował swojego ojca chrzestnego z rąk dementorów razem z Hermioną. Kiedy nadszedł kolejny rok szkolny. Dumbledore ogłosił Turniej Trójmagiczny. Harry pomimo swojego wieku musiał wsiąść udział w tym turnieju co budziło wiele kontrowersji. Harry przeszedł  wszystkie zadania, ale szkoła utraciła Cedrika jakby tego było mało wrócił ten Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać. Piaty mój rok to walka z prawdę wszyscy nie uwierzyli w to co mówił Harry. Harry przez cały rok robił co mógł, żeby wszystkich przekonać , że to prawda. Kiedy Hogwartu przylazła Umbrigde zrobiła taką rewolucje, że sami musieliśmy się uczyć. Założyliśmy GD Harry był przywódcą i nauczał nas właściwej obrony. Harry doznał wixji, gdzie zobaczył jak Syriusz został porwany przez Voldemorta, ale okazało się, że Voldemort podsunął wizję i poszedł na pułapkę. To tu w Ministerstwie Magii miało miejsce walki ze śmierciożercami. Wojna trwała długo. nie byliśmy w stanie Harry'my pomóc. Harry przeżył stratę swojego ojca chrzestnego i sam szukał zemsty. I wreszcie Knot uwierzył w to. To był wielki cios dla społeczeństwa.Wszyscy zaczęli się bać i panikować. Wróciłem do Hogwartu na ostatni mój rok. Harry miał specjalne spotkania z dyrektorem Ja ćwiczyłem do Quidditcha tak na prawdę rok temu też byłem w składzr4. Sam Harry był  kapitanem i próbował w zrobić ze mną dobrego obrońcę. Rok szkolny znowu zakończył się tragicznie kiedy wrócił z Dumbledore i poszedł szukać pomocy. Przyszedł Snape i na życzenie Dumbledore zabił go i uciekł. Na pogrzebie Dumbledore Harry powiedział, że nie wróci do Hogwartu. Towarzyszyłem Harry'ego wszędzie razem, szukaliśmy horkruksów i razem je niszczyliśmy. Nagle Harry oznajmił, że ostatni Horkruks może być w Hogwarcie. Ruszyliśmy w Hogwarcie, żeby ostrzec innych, że zbliża się koniec. ponownie rozległa się wojna. Podczas wojny straciłem swojego brata. Voldemort postawił Ultimatum, ale Harry przyjdzie , albo wszyscy zginiemy. Harry sam zdecydował musiał zginać. Rozległa się ostatni pojedynek pomiędzy Harrym, a Voldemortem i Harry zwyciężył. Tak to było Hogwart tyle ucierpiał, ale i wiele zyskał. Teraz ożeniłem się z Hermioną i razem mamy dwójkę dzieci."-Wspomina Ron Weasley

4.Wywiad z Abeforthem Dumbledorem

Puka do drzwi i nie słyszę odpowiedzi i postawiłem wejść do Gospody pod Świńskim Łbem. w czasie poszukania Abeforta widzę pełno kóz w nos uderza nieprzyjemny zapach. wszędzie szukam właściciela, ale nie udaję się. Słyszę jakiś hałas dobiegający z góry postawiłem tam zajrzeć. Na górze również pełno kóz naglę słyszę jakoś głos.

Mężczyzna:

"Kto szukasz? wyglądasz mi na prasę? hę? Wiem jesteś szpiegiem ministerstwa,żeby zamknąć mój?!!!!! Odpowiadaj!!!!!"


Prorok Codzienny

"Proszę mnie puścić. Nie jestem szpiegiem jestem reporterem Proroka Codziennego i chcę się widzieć z Aboforthem Dumbledorem."

Mężczyzna:


"Wiedziałem, że jesteś reportem posłuchaj mnie durni jeśli za chwilę stąd nie wyjdziesz to ZABIJĘ CIĘ!!!!!!!!!!!! WYNOŚ SIĘ Z GOSPODY!!!!!!!!!!!


PC


"Proszę się uspokoić się ja wykonują swoją pracę chyba,że mam wezwać kogoś. Proszę mnie puścić do tego pokoju."

Mężczyzna:


WYNOŚ SIĘ ALE JUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mężczyzna wpadł w szał i nie pozwolił mnie wejść do tego pokoju na całe szczęścia z pokoju wyszedł Abefort Dumbledore

Abeforth Dumbledore


"Co tu się dzieje? Co tu robisz w mojej gospodzie?" Abeforh powiedział do tego mężczyzny:"Uspokój się Tom masz natychmiast zejść i obsługiwać klientów.""

PC


"Jestem reporterem  to pan jest Abeforth prawda chciałbym z porozmawiać z panem."

Abeforth Dumbledore


"A więc prasa proszę wybaczyć za Toma przyjąłem go jako pomywacz i jak widzisz  nie lubi prasy i wścibskich ludzi. Ile pan ma pytań bo nie mam za bardzo czau mam mnóstwo roboty papierkowej."

PC
"Zadam parę pytań i już mnie nie ma, bo przez tego mężczyznę, a mało życia nie straciłem. Jak pan ocenia sytuacje po bitwie Harry'ego o Hogwart?"

Abefort Dumbledore

"Dobre pytanie widzi pan Hogwart za czasów gdy mój braciszek leży w grobie zmieniło się. Po bitwie wszystko wróciło do normy. Nowi uczniowie . Nowi nauczyciele. Powróciłem do Gospody i dalej prowadzę ten interes do mnie ludzie zaglądają i pytają czy pamiętam przebieg bitwy czy coś w tym stylu"

PC

"Skąd u pana tyle kóz?

Abeforth Dumbledore

"Masz mnie za jakiegoś idiotę czy co użyłem zaklęcia i tyle ich mam co zadowolony pan? Nic mi nie grozi kozy to moje życie lubię ich. Tak jak ten fajtłapa Hagrid co bzika na punkcie stworów tak jak mam na kozy.Powinienem założyć hodowle kóz i je sprzedawać, a co mi tam. Pokazać coś panu."

PC


"Dziękuję domyślam się, że pańskim patronusem jest koza zadam ostatnie pytanie i już uciekam Jak pan myśli czy gdyby pan miał wybrać patrona szkoły pomiędzy Harry Potterem, a pańskim bratem to który z nich zostałby patronatem szkoły?

Abefothem Dumbledore

"Dziwne pytanie ja zawsze myślałem, że naszym patronem są założyciele Hogwartu. Moja decyzja to pan Harry Potter to jemu należy się godność, a nie mojemu bratu. Potterowi opowiedziałem rodzinną historię i proszę wiedzieć, że mój nigdy nie dbał o naszą rodzinę i nie zasługuję na to."

PC


"Dziękuję za wywiad proszę uważać na tego Toma bo już chciał mnie zabić."

Abeforth Dumbledore

"Ależ nie ma za co do zobaczenia."

5. Wczoraj o godzinie 16:15  Doszło do zamachu na szkolę magii w Durmstrangu zginęło 12 osób w tym Wiktor Krum, który był na zjeździe absolwentów. " To potworne jakiś nieznany sprawca dokonał na szkołę zamachu wtedy gdy akurat był zjazd. Wiktor Krum nie żyje, a był bardzo młody i zaprosiłem jego, żeby objął stanowisko nauczyciela. Oprócz Kruma zgnineło też inni uczniowie. To bolesna strata."-Rozpacza Iwan Kandinski dyrektor Durmstrangu. Drużyna narodowa Bułgarii w Quidditchu na wiadomość o śmierci Wiktora Kruma musiała przerwać przygotowania do Mistrzostw Europy"To potworna wiadomość spadła na nas. Będzie brakować naszego szukającego, a jutro mamy sprawdzian z Francją."-mówi wstrząśnięty kapitan reprezentacji Bułgarii. Informacja o zachachu dotarła do Hogwartu"Musiałem przerwać wszystkie zajęcia i treningi i zawołać wszystkich uczniów. To wstrząsające nie znałem Wiktora Kruma,ale poinformował mnie portret Dumbledore'a. Uczniowe bardzo przeżyli to co się stało w Durmstrangu. Wysłałem już sowę z kondolencjami rodzicom Wiktora Kruma. Niestety muszę ogłosić, że zgodnie przepisami ogłaszam żałobę narodową przez tydzień. Na ten okres odwołujemy wszystkie mecze Quidditcha." mówi Zeus Peterseon "Śmierć Wiktora Kruma i 12 innych osób to poważna sprawa, ale nasi specjaliści już pracują nad przyczyną zamachu na szkolę w Durmstrangu."- mówi Władimir Upatov bułgarski minister magii. Dlaczego to się stało? i kto mógł takiego zrobić  wszystkich ogarnęło strach, smutek. Nie znamy przyczyny zamachu na szkolę w Durmstrangu. Na miejscu są już specjaliści, którzy badają przyczynę katastrofy.

Dzisiejszy numer przygotował i opracował Remus Lupin redaktor naczelny Proroka Codziennego


http://img.userbars.pl/99/19605.gif

http://i29.tinypic.com/211q64i.jpg

Offline

 

#2 2012-09-23 10:46:31

Aga

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9858704
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 4364
Punktów :   

Re: Prorok Codzienny nr. 22. 09.2012

0LadyCherry używaj opcji EDYTUJ i nie pisz podwójnych postów

A wydanie uważam za bardzo dobre i ciekawe


"Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć"

Offline

 

#3 2012-10-27 17:45:32

 WorkingClassHero

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999753.png

44346588
Skąd: City of the Damned
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1088
Punktów :   
Dom: Adrienne Stradlin

Re: Prorok Codzienny nr. 22. 09.2012

Łulala, Lady, węszę intrygę...


May the odds be ever in your favor.
I love myself better than you.

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora