Ogłoszenie


#1 2012-09-01 13:39:40

Remus Lupin

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

8370692
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 3218
Punktów :   
WWW

Prorok Codzienny wrzesień

W dzisiejszym wydaniu



1.Koniec wakacji i powrót do magicznej edukacji
2 Turniej Trójmagiczny ponownie w Hogwarcie
3. Wspomnienia absolwentów
4. Wywiad z Lavender Brown
5. Szef Departamentu Magicznych Gier i Sportu proponuje Magiczne Igrzyska Olimpijskie



1.Koniec wakacji czas do Hogwartu. 1 wrzesień jest dniem niezwykłym ważnym dla rodziców.Każde dziecko magiczne,młode czy starsze wraca do Hogwartu. Dla nowych uczniów, którzy po raz pierwszy jadą do szkoły to wyraz przerażenia "moja 11 letnia Monica po raz pierwszy jedzie do szkoły jestem taka szczęśliwa, ale jednocześnie zmęczona, bo musieliśmy kupić wszystkie potrzebne jej rzeczy. Oprócz córki mam jeszcze dwie. Bella zaczyna piąty rok i ten rok jest dla niej najważniejszy z powodu Suma,a starsza Bunny zakończyła szkolę i pracuję na jakimś stanowisku i bardzo się denerwuję jak prawdziwa matka" mówi Wilma Robertson matka trojga dzieci "Jestem dumny gdy mój jedyny syn idzie wreszcie do szkoły, a już mówi, że che pójść w moje ślady, chcę, żeby Hogwart zrobił z Freda prawdziwego czarodzieja. Mam nadzieje, że syn nie przyniesie mi  wstydu"- mówi German Bagman ojciec Freda. W peronie 9 i 3/4 spotykam wielu przejętych dzieci, którzy już mówią kto do jakiego domu chcą należeć " Gryffindor słyszałem, że sam Harry Potter był w tym domu i wiele osiągnął pokonując jakiegoś czarnoksiężnika- mówi zadowolony z siebie Oliver Perkins, który jest jednym z nowych uczniów Hogwartu "Slytherin górą w tym roku uda nam się pokonać tych szlam i tych, którzy nie zasługują na to" - krzyczy Herbert. Taka wymiana zdań budzi fascynacje wśród uczniów. Miejmy nadzieję, że ten nowy rok szkolny będzie również interesujący jak zawsze. Pamiętajmy o tym, że to nie dziecko decyduję. Uczniom czeka jeszcze podróż i najważniejsza cześć uczty powitalnej Ceremonia przydziału. Tiara Przydziału określi jakie zdolności magiczne i cechy charaktery posiadają dzieci.

2. Turniej Trójmagiczny znów w Hogwarcie. Minęło trochę ładnych parę lat od kiedy Turniej Trójmagiczny był rozegrany w latach 1993/1994. Turniej ten o znów zakończył się tragicznie śmiercią jednego z uczestników. Po wielu debatach przedstawiciele uznali, że zło zostało pokonane przez Harry'ego Pottera, który jako najmłodszy uczestnik wygrał turniej. Decyzja padła jednogłośnie Hogwart ponownie będzie organizatorem Turnieju Trójmagicznego. "Pan Potter okazał wielkie męstwo i odwagę jaki żaden uczestnik nie miał w sobie. Ten Turniej będzie od dziś nosił imię czyli "Turniej Trójmagiczny im. Harry'ego Pottera" Chłopca, który pokonał zło"- mówi jeden z przedstawicieli ministerstwa magii Dyrektor Hogwartu przyjął decyzje spokojnie."Hogwart jest i będzie jedną z największych szkół w Europie, nie ukrywam,że turniej jest imieniem  Harry'ego. Chłopak zasługuję na to mimo, że zakończył panowanie nad złym czarnoksiężnikiem, która miała miejsce w Hogwarcie. Hogwart pamięta to wydarzenie i będzie pamiętać-mówi Zeus Peterson dyrektor Hogwartu. Czym Turniej zaskoczy uczniom, czym będą różniły się magiczne zadania od poprzednich. Na te pytania nikt nie zna odpowiedzi.

3.Wspomnienia absolwentów

"Mineło trochę czasu, gdy jako mała dziewczynka po raz pierwszy dostała list i szybko okazało się, że to co Ja robię to prawdziwa magia. Pamiętam jak byłam bardzo mała moja mama w kółko powtarzała, że jestem za młoda by pojechać. Marzyłam o Hogwarcie odkąd wrócili z nich moi bracia. Kiedy czujesz, ze nadchodzi ten moment sama nie mogłam się doczekać. Wiedziałam,że będzie czekać mnie 7 lat nauki.; Dorastałam i wyrosłam na piękną atrakcyjną kobietę. Już jako mała dziewczynka zakochałam się w chłopcy, który jest teraz moim mężem i mam go tylko dla siebie. Nauczyłam się tam wszystkiego co mogłam byłam jak moi bracia w Gryffindorze i zawsze tryskałam humorem. Może raz coś przeskrobałam, ale zawsze byłam wierna, że nosiłam te szkolne szaty. Quidditch również sprawił mi radosć z życia.Bez Hogwartu czuję się osobą jakby zamknięta w sobie, ale to szybka mija. Zawsze byłam uparta na moich rodziców, którzy w trakcie bitwy nie pozwolimy mi walczyć. Dzięki tej szkole potrafiłam zrozumieć co ja osiągnęłam. teraz moje dzieci są w szkole i  mam nadzieje, że będą dobrze wychowane."-wspomina Hogwart Ginny Potter zd. Weasley.

4. Wywiad z Lavender Brown

Znajdujemy się w pewnym domku, gdzie nasze źródła podają, że tu mieszka Lavender Brown.

Prorok Codzienny:

"Puka do drzwi"

Lavender Brown


"Otwiera drzwi"

"Tak słucham co pan chce"

PC

"Dzień Dobry jestem z Proroka Codziennego. Czy mam przyjemność  porozmawiania z Lavender Brown?"

LB


"To ja jestem Lavender proszę wejść"

PC

"Dziękuję, chciałbym,żeby pani udzieliła mi krótkiego wywiady na temat co u pani słychać. A więc pierwsze pytanie. Ile lat minęło od zakończenia bitwy o Hogwart?"

LB

"Trochę lat było w Hogwartcie sama byłam jako uczennica kiedyś. Gdy miałam kończyć szkołę Hogwart zmienił się wszędzie byli dementorzy, śmierciożercy, wilkołaki inne potwory. Walczyłam po stronie szkoły jako uczniowie. Należałam do GD i razem z Zakonen walczyliśmy. nauczyłam się wszystkich zaklęć obronnych podczas spotkań GD i podczas nieobecności Harry'ego próbowałam ratować szkolę. Pod czas bitwy zginęło wiele uczniów. Jeśli dobrze pamiętam zaatakował mnie wilkołak i ledwo co przeżyłam. Przepraszam, ale te wspomnienia doprowadzają mnie do łez. Straciliśmy dyrektora, który był najlepszym dyrektorem, a teraz nadzieja odżyła podczas potyczki Harry'ego i Voldemorta. Gdy Harry zaatakował Voldemorta zaklęciem zabijającym, który Voldemort sam je rzucił. Zginął na dobre, a Hogwart opanowała szał radości to Harry pokonał człowieka, który terroryzował świat czarodziejski i mugolski."

PC

"Rozumiem pańskie emocje, ale mam jeszcze jedno pytanie Jaka była pani uczennicą bo wie pani mamy teraz 1 września i rozpoczyna się rok szkolny. Jakie to były uczucia?"

LB

"Ja jako dorosła kobieta, chcę powiedzieć tylko jedno, ze zakochałam się w Hogwarcie. Jako mała dziewczyna nic nie wiedziałam, ale kiedy dostałam list z Hogwartu byłam pewna, ze o jakaś pomyłka i chciałam ten list wyrzucić, ale nagle sobie przypomniałam,że moja lalka jakoś dziwnie lewituje w powietrzu. uwierzyłam,że to Ja sprawiłam to lalkę w ruch i to była tylko jedna rzecz, byłam czarodziejką , a to co zrobiłam to magia. Tak zaczęła się moja przygoda pełna nauki i nowych przyjaciół. Parvati traktują jakby była moją siostrą. Kiedy byłam w szóstej klasie zaczęłam chodzić z Ronem, ale zerwaliśmy ze sobą  gdy okazało się, że chodzi z Hermioną. Polubiłam wróżbiarstwo i to był mój ulubiony przedmiot. Tak to wszystko się ładnie skończyło."

PC


"Ładna historia proszę pani myślę, że skończymy dzisiejszy wywiad."

LB


"Dziękuję  bardzo i proszę pamiętać, że Hogwart jest i będzie moją ulubioną szkołą. Do widzenia."

PC


"Do widzenia."

5. Magiczne Igrzyska Olimpijskie potwierdzone.

Dyrektor Departamentu Magicznych Gier i Sportu Ludo Bagman oznajmił" Powołuję Czarodziejski Komitet Olimpijski celem jest uświadomienie wielu ludzi na całym świecie, że sport jest coraz bardziej popularny, a dyscypliny przez inne krają są popularne. zamierzamy sprawdzić czarodziejów w takich dyscyplinach jak nie tylko Quidditch, ale również Wyścigi miotlarskie, Kafloszykówka, Pojedynek czarodziejów, czy gargulki. Niektóre dyscypliny organizowało nawet Mistrzostwa Świata. Zamierzamy zorganizować Magiczne Igrzyska Olimpijskie. Z tego co przekazali mi pierwsi członkowie próba rozegrania Igrzysk odbędą się w Egipcie". Czy to oznacza nowe pokolenia magicznych sportów wszystko wskazuje na to, że tak Komitet na razie nie wie co ile lat będą odbywały się Igrzysk. Nieoficjalnie mówi się, że co 2 lata.

Dzisiejszy numer przygotował i opracował Remus Lupin redaktor naczelny Proroka Codzienny


http://img.userbars.pl/99/19605.gif

http://i29.tinypic.com/211q64i.jpg

Offline

 

#2 2012-09-01 19:23:53

Aga

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9858704
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 4364
Punktów :   

Re: Prorok Codzienny wrzesień

Warto czasem poczytać jakaś poważną gazetę


"Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć"

Offline

 

#3 2012-09-03 10:16:18

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Prorok Codzienny wrzesień

Dobre Przyjemnie było przeczytać to o Ginny :>


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora