Ogłoszenie


#46 2012-08-08 15:33:27

 WorkingClassHero

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999753.png

44346588
Skąd: City of the Damned
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1088
Punktów :   
Dom: Adrienne Stradlin

Re: Misja "Zniszczyć Harrego"

Właśnie. Mnie Dumb nauczył, że nie ważne jakim człowiek się rodzi, ważne jakim się staje! I że człowiek za zasłoną jest dużo lepszy niż świat bez tajemnic! I że mój ból, moje łzy są moje największą siłą, pokazują, że jeszcze jestem człowiekiem! A Voldek też miał dobry cytat; jeden z mojego podpisu. I Syriusz to był kropka w kropkę jak ja; taki chojrak, że jak wszyscy się biją to on też idzie, i bynajmniej nie po to by sędziować!
Zresztą... to tylko książka o jakiejś szkole magii, a nie przesłanie: LUDZIE, WIERZCIE W SZATANA! To ma na celu zabawienie czytelnika, a nie... takie coś!

PS Ja też chcę taki pokój! Ciekawe gdzie różdżkę kupił... Na Pokątnej?

Ostatnio edytowany przez WorkingClassHero (2012-08-08 15:37:48)


May the odds be ever in your favor.
I love myself better than you.

Offline

 

#47 2012-08-31 16:23:05

 Annie Lily Potter

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

44485681
Skąd: Dolina Godryka
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 245
Dom: Gryffindor

Re: Misja "Zniszczyć Harrego"

Ale to trochę przesada mieć muszle klozetową z HP...I Dumb musi się temu przyglądać...fuuuuuuuuu!!!!!!!Ja mam różdżkę,kupiłam na premierze Pottera,bo akurat wtedy wyszło "HP i Księga Szachów" To znaczy...tfu kupiłam na Pokątnej


Kim jestem?Jestem córką Lily i Jamesa Potterów, a także...siostrą bliżniaczką Harry'ego. Nie chcecie wierzyć? Radzę jednak to zrobić i przyzwyczaić się do tej myśli. Zostałam odzielona od mojego brata, po śmierci rodziców. Musiałam nauczyć się kontrolować moją moc, by nikomu nie zrobić krzywdy. Ale na Pokątnej McGonagall przedstawiła mnie mojemu bratu...(jak to brzmi,nie?"Poznałam mojego brata..."). I razem powróciliśmy do Dursleyów,jako brat i siostra...

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora