Ogłoszenie


#1 2007-01-31 20:56:20

Remus Lupin

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

8370692
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 3218
Punktów :   
WWW

Nr.4 31 .01. 07

W dziesiejszym numerze :

                                                                                                         1. Zakończenie plebiscytu
                                                                                                         2. Zaczynają się ferie
                                                                                                         3. Czy w Harry'ego płynie krew Godryka Gryffindora?
                                                                                                         4. Wywiad z prof. Mcgonagall
                                                                                                         5. Czy nadejcie śmierć
                                                                                                         6. Gobliny z Grodzska wygrały
                                                                                                         7. Ministerstwo i Brygada Inkwizacyjna na forum

1. Pierwszy pebiscyt na czarodzieja roku 2006 wygrał nikto inny jak Remus Lupin to on udowdnił , że ważniejsze jest to czy ma się słaby punkt czy nie , ale dla Remusa Lupina , który jako chłopiec został ugryziony przez wilkołaka zwanego Fenira Greybacka " Wilkołactwo jest poważną chorobą dla osoby , które zostało pogryzione przez willkołaka w czasie pełni księżyca i człowiek staje się groźnym dla ludzi wilkołakiem. Jedynym eliksirem , który jest w stanie powszymać przemiany jest wywar tpjadowy oraz miejscre zwaną Wrzeszczącą Chatą "-pisze Remuas Lupin nasz korespondent z Proroka Codziennego
Remus Lupin zdobył także "Złotą Różdżkę" w kateglorii najlepszy nauczyciel roku 2006

2. Nareszczie upragnione ferie zimowe nic tylko torby w kąt i pożądnire się wyspasć nie zapominajmy o obowiązkach na forum bo na forum zwykły dzień " Ferie jest to taki czas wolny bezpośrednio korzystając z forum , a także co chwila wychodzić na spacer lub wyjść do koleżnaki lub kolegi albo zaplanować jakiś wyjazd na zimowisko"- mówi reporter Proroka Codziennego Remus Lupin
"Jako rolę dyrektora forum uważam ,że ferie to idealny sposób na spędzanie wolnego czasu myśle , że moi userzy przydadzą się dużo odpoczynku " - mówi Harry Potter dyrektor forum 
Ferie jest to czas , który może się przydać nie tylko dzieciom ,a także innych osób.

3. Czy u naszego Harry'ego Pottera płynie krew Godryka Gryffindora tego niejesteśmy w stanie powiedzieć. Prawdziwy gryfon powinien wirdzieć co to przecież odwaga rodzice Harry'ego byli gryfonami , a także Weasley'owie , ale są wyjątki gdt podczas ceremoni przydziału Tiara Przydziału miała trudny wybór nad domem Harry'ego bardziej posawałby w Slytherinie dlatego , że zawiera cechy z Tego , Którego , Imienia , Wolno, Wymawiać   bo podobna w Slytherinie wywodzi się dużo  czarodziejów i czarownic Hrry mimo próźb  tiara przydzieliła go do Gryffindoeu  domu , którego króluje odwaga  i każdy potrafi zachować  zimną krew miejmy nadzieję , że w ostatniej  potyczce Harry'ego z Lordem Voldemortem  okaże się szczęśliwa.

4. Korespondent Proroka Codziennego udzielił wywiadu  opiekunki domu Gryffindoru nauczycielki transmutacji Minerwy Mcgonagall

Prorok Codzienny :

" Pani profesor Mcganagall jak sądzi pani czy Harry Potter zgnie w potczce z Voldemortem? "

Minerwa Mcgonagall :

" Cóż myślę , że mój uczeń nie zgine , poniważ gdy był w piątej klasie osobiście pomogłam mu zostać aurorem Potter mimo dobrej wiedzy z transmutacji osiągnął top co tak długo czekałam myślę , że Potter stał się najlepszym ucznniem z Obrony Przed Czarną Magią, której byłam zadowola z bardzo dobrej oceny natomiast gdy nauczał eliksirów prof. Snape tu Potterowi niebardzo szło podczas eliksirów , ale na szóstym roku zauażyłam , że Potter wyszedł z piwnicy i dotarł , aż na strych gdy stanowisko eliksirów objął Horacy Slughorn. "

Prorok Codzienny :

" Pano profesor czy to prawda , że pani jest bardzo wymagającą nauczycielką transmytacji ? "

Minerwa Mcgonagall :

" Cóż za pytanie tak transmutacją interesowałam się od lat i niestety muszę być surowa i stanowcza bo nie lubię gdy Gryffindor przegrywa walkę ze Slytherinen o puchar domów bardzo mi się niepodobało zachowanie Pottera i Weasleya podczas  meczu w Quidditcha . Pan Malfoy jak twierdzi Potter i jedeen z bliźniaków Weasleyów rzuciła się w stronę Malfoya ponieważ Malfoy obraził dom matki Pottera , a także rodzinę Weasleyów , ale jestem dumna , że na trzecim roku Potter odniósł swoje zwycięstwo w finale Quidditcha o puchar Quidditcha , który zdobył dla mojego domu . "

Prorok Codzienny :

" Jaki pani uważa jako członek organizacji Zakonu Feniksa jak ocenia pani swoje wyniki? "

Minerwa Mcgonagall :

" Albus DUmbledore stanowczo chce , aby siły ciemności powstrzymać , myślę , że Dumbledore założył tą organizację , żeby przeciw działać zwolenników Temu , Którego , Imienia , Nie , Wolno , Wymawiać myślę , że moje wyniki jako członka tej organizacji są pozytywne mimo to zostałam trochę ranna w walce ze stronami ciemnej mocy , które miało miejsce pod koniec drugiego semestru w Hogwarcie byłam też oszołomiona przez pięć oszałamiaczy gdzy chciałam powstrzymać Dolores Umbrigde niestety zostałam przeniesiona do Kliniki Magicznych Chorób i Urazów Świętego Munga bardzo martwiłam się o zdrowie Katie Bell , która dotkneła naszyjnik i nie mogła się uczyć jestem pewna , że Dumbledore może liczyć na każdą pomoc. "

Prorok Codzienny :

" Czy jest pani zadowolona gdy Harry został drugim reprezentantem Hogwartu ? "

Minerva Mcgonagall :

" Udział w Turnieku Trójmagicznym był oszustwem ponieważ nie może istnieć dwóch reprezentantów Hogwartu , ale znając
Dumbledore'a musieliśmy wybób Pottera na reprezentanta Hogwartu zaakceptować . Byłam potwornie zmęczona , ponieważ nie mogłam podpowiedzieć i pomagać Potterowi podczas udziału w Turnieju Trójmagicznym musiałan dodawać mu otuchy oraz przygotować go do balu Bożego Narodzenia. Byłam dumna jak Potter tańczył z panną Patill ,ale przed przyjazden gości z zagranicy byłam bardzo spięta i musiałam pouczyć uczniów z Gryffindoru . Bardzo się przestraszyłam co usłyszałam od Dumbledore'a i jest mi brak tak samo jak innych pana Diggory'ego. Gdy się dowiedziałam , że Alastor Moody jest oszustwem myślałam , że mi pęknie serce to zwolennik Tego , Którego , Imienia , Nie , Wolno , Wymawiać Barty Crouch jr. wrzucił nazwisko Pottera do czary ognia , ale i tak jestem bardzo dumna , że Potter wyszedł cały i zdrowy nie mówiąc już o jego zranionej nodze i ramieniu tam gdzie wbił mu się nóż. "

Prorok Codzienny :

" Czy transmutacja jest bardzo ciężkim przedmiotem ? "

Minerva Mggonagall :

" Transmutacja uważam , ze to trochę trudny przedmiot , ale wystarczy chcieć się uczyć i ćwiczyć i odrabiać prace domowe tak to jest z tym przedmiotem. Ucznowiem tacy jak Longbottom muszą się jeszcze bardziej przyłożyć do pracy jeśli chcą mieć dobre wyniki z Sumów i Owutemów . "

Prorok Codzienny :

" Na kogo pani może liczyć jeżeli chodzi o transmutację ? "

Minerva Mcgonagall :

" Wiedzę chciałabym sprawdzić nietylko panny Granger , ale także Potterowi , Weasleyów , Longbottonowi , Finiganiwi i innym ucznią . "

Prorok Codzienny :

" Ostanie pytanie zauważyłem , że pani musi pilnować Lee Jordana dlaczego ? "

Minerva Mcgonagall :

" Zaskoczył mnie pan tym pytaniem ,ale niestety Jordan mimo to został komentatorem meczów Quidditcha i muszę pilnować Jordana , żeby mówił z sensem i nie przekliknał , sprawdzam , żeby Jordan mówił poprawnie bez przekleństw do magicznego megafonu , ale czasami jestem surowa na Jordana , jeżeli obiega on od komentowania meczów i muszę go prosić , żeby komentował , a nie mówił o jakimś osobach. Przecież otwarcie kibicujem Gryffindorowi . "

Prorok Codzienny :

" Dziękuje pani profesor Mcgonagall za udzielenie wywiadu i do zobaczenia. "

Minerva Mcgonagall :

" Najwyższy czas ja również dziękuje panu. "

Wywiadu udzieliła prof. Mcgonagall korenspondentowi Proroka Codziennego Remusowi Lupinowi.

5.Harry Potter chłopiec , który przeżył jest blisko śmierci , ale mejmy nadzieje , że nie zginie w potyczce z Tym , Którego , Imienia , Nie , Wolno , Wymawiać . Harry Potter urodził sie 31 lipca 1980 roku syn Jamesa i Lily Potterów w Dolinie Godryka jako niemowle krótko pamiętał swoich rodziców do tragicznej śmierci rodziców doszło 31 paździenika 1981 roku gdy Harry miał zaledwie rok do domu w Dolinie Godryka przyszedł Ten , Którego , Imienia , Nie , Wolno , Wymawiać i zabił w kolejności najpierw ojca potem matkę samego Harry'ego nie mógł zabić śmiertelne zaklęcie odbiło się od chłopca i ugodziło w czarnokiężnika , który stracił swą moc , a także ciało , a chłopiec przeżył pozostała mu pamiątkowa słynna blizna w kształcie błyskawicy , a chłopca znali praktycznie wszyscy.

" Jestem wstrząśnięty tą tragedią James był moim najlepszym przyjacielem          ale teraz go nie ma , ale za moich czasów  był pierwszm huncwotem , który się ożenił z Lyli Evans jestem dumny , że jestem jego ojcem chrzestnym . " - mówi Syriusz Black świadek , który zobaczył dwa martwe ciała oraz zrujnowany dom.

" Ten zdrajca Peter Pettigrew mi za to zapłaci. James popełnił błąd to Ja powinien być Strażnikiem Tajemnic Potterów nie Pettigrew wiedziałem , że Peter ich spzeda . " - mówi przerażony Syriusz Black mimo to Syriusz Black niesłużnie został skazany za zabicie Petera Pettigrew oraz zabicie 12 mugoli jednym zaklęciem. Do kolejnej walki Harry'ego doszło w Hogwarcie nauczyciel Obrony Przed Czarną Magią Slatero Quirrel został opętany przez Sami - Wiecie - Kogo to on chciał wykraść Kamień Filozoficzny bo chciał uzyskać nieśmiertelność pod koniec roku szkolnego 1991/1992 stoczył walkę o życię z Quirrelem niestety po raz drugo Harry Potter przeżył , a czrnokiężnikowi nie udało mu się ponownie zabić Harry'ego. W roku szkolnym 1992/1993 doszło do napaści na uczniów w Hogwarcie Sami - Wiecie - Kto posługiwał się dziennikiem , który był jednym z horkruksów dziennik trafił do rąk uczennicy pierwszej klasy Ginny Weasley.

" Zostałam opętana przez ten dziennik chciałam mieć przyjaciela to prawda to Ja wydusiłam wszystkie koguty Hagrida , to on kazał Mi napisać groźne słowa na ścianie i własne pożegnanie , to Ja otworzyłam Komnatę Tajemnic , a to wszystko przez Harry'ego w którego się zakochałam Powinam dostać szlaban wiedziałam m że on wypąpuje mi życie. " - mówi Ginny Weasley uczennica Hogwartu

"Potter zna także język w tym roku założony został Klub Pojędynków byliśmy świadkami jak na oczach całej szkoły rozmwaiał z wężęm i uważam , że to on może być Dziedzicem Slytherina. " - mówi Draco Malfoy uczeń drugiej klasy w Hogwarcie
Znajamość jezyka wężów uchodził tylko Sam - Wiesz - Kto oraz nietylko jego dziadek , także wujek. W Komnacie Tajemnic Harry stoczył pojędynek z ogromnym monstrum bazyliszkiem króle wszysykich węży i poraz trzeci Harry wycodzi cały i zdrowy , a Sami - Wiecie - Kto upada kolejną klęską. Do kolejnej walki o życie doszło w roku szkolnym 1995/1996 podczas imprezy zwana Turnieje Trójmagicznym Harry Potter wraz z Cedrikiem Diggorym w trzecim zadaniu doszli do pucharu , który rzecz jasna był świstoklikiem i wysłali go na cmentarz Little Hangelot gdzie na polecie Sami - Wiecie - Kogo zamordowany został Cedrik Diggory.

" To było potworne byłem w labiryncie i spotkałem Cedrika i doszliśmy na środek labiryntu tam Cedrik omówił wzięcia pucharu po długich namowach Cedrik się zgodził wziął Mnie doszliśmy do cokołu i ramem dotkneliśmy puchar i znaleźliśmy się na jakimś cmentorzu nagle poczułem ból tam gdzie miałem bliznę zobaczyłem Glizdogona jak szdeł z tobołkiem w ręku na czyjś głos powiedział di swojego sługi zobaczyłem zielony błysk i usłyszałem jak Cedrik pada na ziemię martwy , potem widziałem Glizdogona jak w kotle robił eliksir w , który, odrodził się Voldemort . " - mówi Harry Potter , którybył świadkiem jak Cedrik został zamardowany.

Chłopiec tak niezwykły i utalentowany ponownie się zmierzył z Sami - Wiece - Kim i niestety znowu porażka Sami - Wiecie - Kogo nie udałomu się zabić Harry uciekł zabierając ze sobą ciało Cedrika. Kolejna walka z Sami - Wiecie - Kogo miało miejsce w roku szkolnym 1996/1997 w Ministerstwie Magii doszło do walki o przepowiednię , który bardzo pragnął Sami - Wiecie - Kto. Harry wraz z grupą Gwardią Dumbledore'a przybyła do Departamentu Tajemnic z misją odbicia Syriusza Blacka z rąk Sami - Wiecie - Kogo. Zwolennicy Sami-Wiecie - Kogo walczyli o przepowiednie , gdy z pomocą przybył Sami - Wiecie - Kto  poraz kolejny doszło do walki z Sami - Wiecie - Kim. Harry Potter trimfował , a Sami - Wiecie - Kto poraz czwarty nie udałomu się zabić Harry'ego Pottera . Czy potyczka Harry'ego Pottera z Lordem Voldemortem w ostatnim tomie zakończy się porażką Harry'ego czy Voldemorta na te informacje musimy zaczekać do premiery siódmej części książki i ostatniej J.K.Rowling.

6.Polskie Orły Gobliny z Grodziska wygrały z Armatami z Chudley'a 210 do 130.

" Na ten mecz widzowie Quidditcha czekali bardzo dłygo Gobliny z Grodziska zmierzyli się z Armatami Chudle'a Nasza ekipa w składzie Jerzy Kostecki , Michał Kryszałowki , Adam Redo , Zbigniew Skrzynecki , Marcin Błaszczykowski , Piotr Dziadura i Łukasz Deląg. Początkowo Armaty Chudley'a prowadziły , ale Nasz kapitan zespołu Zbigniew Skrzynecki kupił dla Swojej drużyny najnowszy model mioteł Nimbusy 3000 . Mecz był zacięty i trochę brutalny arbiter spotkania James McBrigde miał pełne ręce roboty Armaty Chudley'a była zbyt brutalna dla Naszego zespołu mecz trwał 5 godzin znicza złapał znakomity szukający Łukasz Deląg i Polskie Orły awansowały na piąte miejsce." - mówi Ludo Bagman , który komentował mecz

7.Nareszcie spokój nasz dyrektor forum wziął sprawy w swoje ręce i solidnie wziął się do pracy na forum mo powstać Ministerstwo Magii , a także Brygodo Inkwizacyjna , które członkowie są nieznani jednak , że Brygada Inwizacyjnas ma edytować posty , natomiast sam Minister Magii ma obowiązek przestrzegania regulaminu forum. Z dnia na dzień na forum dzięki Dzień Reklamowaniu Forum userów przybywa , ale na ostatnim Dniu Reklamowania Forum dyrektor odnotował zero nowych userów.

                                                                                                                                                                                               Artykuł napisał

                                                                                                                                                                                               Remus Lupin
                                                                                                                                                                 
                                                                                                                                                                                   Dziennikarz Proroka Codziennego


http://img.userbars.pl/99/19605.gif

http://i29.tinypic.com/211q64i.jpg

Offline

 

#2 2007-01-31 22:05:41

Aga

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9858704
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 4364
Punktów :   

Re: Nr.4 31 .01. 07

Bardzo dobre...Super są te Twoje artykuły Remusie


"Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć"

Offline

 

#3 2007-02-01 00:29:19

Harry Potter

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9672779
Skąd: Nora
Zarejestrowany: 2006-08-03
Posty: 1518
Punktów :   
WWW

Re: Nr.4 31 .01. 07

Gdybyś miał tu jeszcze jakąś korektę to te artykuły były by idealne...


"(...) Harry siedział, wpatrując się w Snape'a i wyobrażając sobie najgorsze rzeczy jakie mogłyby mu się wydarzyć. Gdyby tylko wiedział, jak rzucić zaklęcie Cruciatus... Rozłożyłby go na podłodze i patrzył, jak miota się i dygoce (...)"


http://img113.imageshack.us/img113/9196/harryer8.gif

Offline

 

#4 2007-02-01 01:13:24

 RustyAngel

Little Devil

status rustyangel
9564901
Skąd: Leszno|| Poznań
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 1318
Punktów :   
Dom: Rainbow Black
WWW

Re: Nr.4 31 .01. 07

nic tylko pogratulowac pomyslow oby tak dalej swietnie sie czyta

Offline

 

#5 2007-02-01 10:02:39

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Nr.4 31 .01. 07

Fajne. Oby tak dalej.


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#6 2007-02-01 16:07:35

Remus Lupin

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

8370692
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 3218
Punktów :   
WWW

Re: Nr.4 31 .01. 07

Ojojojoj chyba się popłaczę ze szczęścia


http://img.userbars.pl/99/19605.gif

http://i29.tinypic.com/211q64i.jpg

Offline

 

#7 2007-02-01 16:07:46

 Mejsi

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

2795888
Call me!
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 1275
Punktów :   
Dom: Strawberry Blossom

Re: Nr.4 31 .01. 07

tak....oby tak dalej..........


'I don't trust anything that bleeds for 5 days and doesn't die'

Offline

 

#8 2007-02-01 16:18:49

Remus Lupin

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

8370692
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 3218
Punktów :   
WWW

Re: Nr.4 31 .01. 07

Harry bez obrazy zostajem dziennikarze i kropka to moja fajna praca , ale bardzo długa.


http://img.userbars.pl/99/19605.gif

http://i29.tinypic.com/211q64i.jpg

Offline

 

#9 2007-02-02 13:44:27

AgaBloom

Jednorożec

Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-10-25
Posty: 440
Punktów :   

Re: Nr.4 31 .01. 07

Świetna gazeta, pisz dalej Remusie

Ostatnio edytowany przez AgaBloom (2007-02-02 13:44:44)


"Splunęłam na niego. Nigdy czegoś takiego nie zrobiłam, ale w tym momencie nienawidziłam go tak bardzo, że splunięcie było najmniej drastycznym z możliwych zachowań." || Avatar - Robert Schwartzman

Offline

 

#10 2007-02-06 15:13:51

potter23

Uczeń I klasy

Zarejestrowany: 2007-01-12
Posty: 152
Punktów :   

Re: Nr.4 31 .01. 07

Brdzo fajne, naprawdę oby tak dalej...

Offline

 

#11 2010-12-23 17:34:00

 Rowena Rawenclaw

Charłak

Skąd: Gryffindor
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 72
Punktów :   -5 

Re: Nr.4 31 .01. 07

super!:P

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora