Ogłoszenie


#1 2007-03-22 18:23:14

Remus Lupin

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

8370692
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 3218
Punktów :   
WWW

Gadżety część 2

Oto kolejna lista naszych gadżetów.

11. Nazwa produktu

  Balonowy Irytek poltergeist z niespodzianką

Opis: Coś dla łowcy Irytka Filcha ten Balonowy Irytek wydaje się , że jest prawdziwy śmieje się rzuca rzeczami robi totalny chaos jak prawdziwy Irytek to spowoduje , że ten hałas ściągnie tu Filcha i odrazu wrzeszczy na Irytka , żeby przestał jeżeli Irytek dali rozrabia na oczach Filcha to Filch ze złością ciśnie w nim w co ma w ręku i .... niespodzianka jak przedmiot styka się z Irytkiem to nasz Balonowy Irytek wybuchnie oblewają Filcha łajnobombą buhahahahahaha!!!!!!!

Cena: 50 Galeonów + paczka Omdlejek Grylażowych

12. Nazwa produktu

   Czyrakówki Malinowe

Opis: Nowość  z cyklu Bombonierek Lessera to Czyrakówki Malinowe każde łykniecie ciućków to kilka pryszczy na twarzy i w innych miejscach idealne cukierki dla pań , które w mig mogą z stać się bardzo brzydkie to odlotowe cukierki dla każdego kto chce tego mieć.

Cena: 25 Galeonów + Lipna różdżka

13. Nazwa Produktu

    Turniejowe złote jajo z niespodzianką

Opis: Każdy pamięta tą zagadkę z tym jajem nie?  to My Ci to jajo przypomnimy.
Złoe jajo to nie takue jajo jakie myślicie wystarczy tylko poczekać na okazje np. podczas lekcji z eliksirów rzuć to jajo w jakimś kociołku np. kociołek Crabbe'a i poczekaj chwilę. Gdy tylko Crabbe doda jakiś składnik nie wiedząc , że coś jest w środku i BUM! z jaja  i kotła wyskoczyła mamuśka Snape'a i krzyczy na niego wymachują laska i rękami ( Oczywiście w środku jaja była przygotowana statutka mamuśki Snape'a) CHA CHA CHA CHA CHA aleeeeeeeeeeeee jaaaaaaaaaajaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Cena: 125 Galeonów + Puchar Turnieju Trójmagicznego

14. Nazwa Produktu

  Szkatułka z niespodzianką

Opis: Zwykła drewniana szkatułką z niespodzianką wystarczy tylko podsunąć tą szkatułke osobie obojętnie jaką i czekaj , aż ją otworzy i możesz cieszyć się tyle ile masz siły w płucach , ponieważ gdy się ją otworzy to dostaniesz cios w swój noseczek gorąco polecam ten zrobić ten kawał Snape'wi takie samo działanie jak w przypadku "Bokserski Kociołek".

Cena: 35 Galenów + Q-Py - Blok

15. Nazwa Produktu

   Kocioł a'la Snape 2

Opis: Wiem , że taki kocioł już mamy teraz przedstawiamy ulepszaną wersje , lecz ma inną niespodziankę wystraczy postąpić zgodnie z poprzednim kociołem powinien wsadzić głowe do kociołka , ale zamiast tego to usłyszymy wybuch i widzimy wielką zieloną parę i gdy para zniknie możesz ujrzeć Snape'a w samych majtkach CHA CHA CHA CHA CHA CHA GORĄCO POLECAM TEN PRODUKT!!!!!!!

Cena: 75 Galeonów +  Eliksir Miłości

16. Nazwa Produktu

    Zaczarowana odznaka prefekta

Opis: Zwykła odznaka prefekta jaką wynaleźliśmy razem z bratem , ale ta jest zupełnie ulepszona pamiętaliście jak nasza poprzednia wersja odznaki prefefekta wymyślała hasła zamiast "Prefekt" to był "Pierdek" ta ulepszona odnznaka tego nie ma gdy tylko prefekt szturchnie palce w swoją odznakę to uwaga nie rób tego na oczach Snape'a albo Filcha to pada takie hasło"Schowaj swój tłusty nochal Snape" albo "Snape to największy na świecie perdziel" Znowu kupa śmiechu gwarantowana

Cena: 45 Galeonów + Bezgłowy Kapelusz

17. Nazwa Produktu

   Magiczny meafon z niespodzianką

Opis: Znacie Magiczny megafon naszego kumpla Lee Jordana to bardzo dobrze ten megafon jest taki sam jak megafon Lee Jordana , ale trochę inny grasz w drużynie w Quidditchu , ale jakiś nauczyciel powie wam , że mecz został odwałany w czasie tego podmień megafony i możesz tylko czekać , aż ktoś weźmie megafon do ust i powie , że mecz jest odwołany , ale zamiast swojego głosu usłyszysz bardzo śmieszną piosenkę.

Cena: 115 Galeonów + Lustro z twarzą upiora

18. Nazwa Produktu

   Pierścionek Umbrigde z niespodzianką

Opis: Tak jak myślice stary brzydki pierścionek Umbrigde przed lekcjami z Umbrigde podłóż pierścionek na biurko Umbrigde i usiądź na miejscu i czekaj na ofiarę gdy tylko Umbrigde wejdzie do klasy i usiądzie za biurkiem zauważy pierścionek weźmie założy na palec i rozpocznie lekcje. Efekt działania pierścionka działa tylko na słowa "Odłużcie różdżki" pierścionek na palcu Umbrigde samo wypadnie z palca i kamień odwróci się na wysokości twarzy Umbrigde tryśnie prosto w jej szeroką w uśmiechu żabie usta i oczy odorosokiem z Mimbulus Mimbletonia CHA CHA CHA!!!!!


Cena: 135 Galeonów + Agresywna miotła

19. Nazwa Produktu

   Tarta z niespodzianką

Opis: Lubisz jakiegoś nauczyciela i postanawiasz dać mu w prezencie nic prostego pod koniec lekcji podejdź do Snape'a z tartą i powiedz do nauczyciela "Panie profesorze bardzo pana lubię więdz upiekłem dla pana ciasto" nauczyciel ci podziękuje , ale nie ruszaj się z miejsca Snape musi to ciasto spróbować biedak weźmie wyjmie kawałek ciasto i spróbuje i..... możesz już się śmiać nauczyciel zjadł swoje ciasto i nagle z ust wylatuje mu wielki nagi ślimak potem jeszcze jeden i kolejny itd.

Cena: 20 Galeonów + Krwotoczki truskawkowe

20. Nazwa Produktu

    Meteorologiczne Kukułki

Opis: Paczka Meteorologicznych kukułek są bardzo dobre wystarczy tylko podsunąć te ciućki osobie to ta osoba zapomocą humoru zmienia pogodę czyli jak jest wesoły to świeci słońce jak jest spragniony to jest susza jak smutny to pada deszcz jak jest wściekły to burza z piorunami itd gorąco polecam ten produkt , aby Meteorologiczna Kukułki przestały działać musisz powiedzieć głośno i wyraźnie hasło"Susłowy dzień" i pogoda nie jest już kontrolowana przez człowieka

Cena: 15 Galeonów

P.S

Proszę wybrać i podać 5 najlepszych produktów z tej serii  10 najlepszych produktów z części 1 i części 2 trafią do nowego numeru proroka codziennego

Ostatnio edytowany przez Remus Lupin (2007-03-23 18:15:12)


http://img.userbars.pl/99/19605.gif

http://i29.tinypic.com/211q64i.jpg

Offline

 

#2 2007-03-22 18:38:03

Ida03

Pałkarz

5117493
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 304
Punktów :   

Re: Gadżety część 2

to ze Snapem w samych gaciach jest dobre buahahhahahahhahahahaah


Poprzedni opis był beznadziejny, więc teraz mam taki  :P

Offline

 

#3 2007-03-22 19:09:26

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Gadżety część 2

znów wykupuję cały sklep to jest wręcz wspaniałe


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#4 2007-03-22 22:02:55

 RustyAngel

Little Devil

status rustyangel
9564901
Skąd: Leszno|| Poznań
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 1318
Punktów :   
Dom: Rainbow Black
WWW

Re: Gadżety część 2

to ja poprosze : Turniejowe złote jajo z niespodzianką, Szkatułkę z niespodzianką i  Kocioł a'la Snape 2

Offline

 

#5 2009-05-11 18:42:56

 Hermiona1234

Czarodziej Czystej krwi

5132400
Call me!
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 124
Punktów :   

Re: Gadżety część 2

Ja wszystko poproszę po 3 sztuki. Rewelacyjne


Bo czasami trzeba przestać myśleć tylko o własnym bezpieczeństwie! Czasami trzeba pomyśleć o większym dobru!

Offline

 

#6 2009-07-21 10:28:27

Graup

Czarodziej Czystej krwi

Zarejestrowany: 2009-07-19
Posty: 104
Punktów :   

Re: Gadżety część 2

Meteorologiczne Kukułki
Prosze o pięć sztuk


KTo to R.A.B  << Regulus Agustus Black ( Brat Syriusza )

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora