Ogłoszenie


#1 2007-01-02 19:22:55

Remus Lupin

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

8370692
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 3218
Punktów :   
WWW

Nr. 2 02 .01 . 07



                                                                                                           W dzisiejszym numerze:

                                                                                                1. Harry Potter horkruksem czy nie oto jest pytanie
                                                                                                2. Wywiad z Remusem Lupinem
                                                                                                3. Dyrektor Hogwartu poszukuje nauczyciela OPCM
                                                                                                4. Czy Luna_***** powróci
                                                                                                5. Życzenia Nowo Roczne
                                                                                         

1. Miłośnicy Harry'ego Potter'a zastanawiają się czy główny bohater bestrelowej książki J. K. Rowling okaże się horkrusem tego do końca nie wiemy , ale wszyscy czekamy na premiere ostatniej sagi czrodziejów siódmego i ostatniego tomu J.K.Rowling. Pisarka ukrywa tajemnice , która z głównych postaci umrze większość naszych decyzji Harry Potter okaże się horkruksem zabijając Tego - Którego - Imienia - Nie Wolno _ Wymawiać (Lord Voldemort ) miejmy nadzieje , że Harry Potter nie umrze , ale pokona Czaronksiężnika , który chce siać zamęt i zagłade i zło. Harry Potter na nowy rok szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie nie wróci musi odnaleźć horkruksty i zniszczyć Tego _ Którego _ Imienia _ Nie Wolno _ Wymawiać ( Lord Voldemort) warto wiedzieć , że siódmy rok szkolny jest rokiem dla Harry'ego ostatnim do , którego uczniowie przystępują do egzaminu szkolnego poziom Owutemy . Wiadomo jednak , że Draco Malfoy i Harry Potter będą pracować razem , by powstrzymać zło. Tajemnica tego zdarzenia czyli walka z samym Voldemortem poznamy dopiero 31 . VI . 2007 roku.

2. Redaktor Proka Codziennego udzielił wywiadu Remusowi Lupinowi byłego nauczyciela Obrony Przed Czarną Magią i Członkiem organizacji Albusa Dumbledore'a Zakona Feniksa
Prorok Codzienny:
" Proszę pana , czy uważa pan , że pański były uczeń Harry Potter zginie?"
Remus Lupin :
" Tego niejestem pewny co do śmierć Harry'ego jest moim najlepszym uczniem , którego go poznałem w trzeciej klasie i mogłem z resztą klasą prowadzić ciekawe zajęcia sam byłem w Hogwarcie jako uczeń i byłem przyjacielem ojca Harry'ego James'a i ojca chrzestnego Syriusza Blacka i jestem z tego zadowolony , że mogłem uczyć w Hogwarcie tego przedmiotu myślę , że Harry nie umże jeśli chodzi o to czy okażem się horkruksem czy nie wszystko może się jeszcze zdarzyć'"
Prorok Codzienny:
"Jakie wyniki na pańskichlekcjach osiągnął Harry i czy może wykorzystać pańską wiedzę tego czego pan go nauczył?"
Remus Lupin :
" Gdy objołem stanowisko Obrony Przed Czarną Magią uważam , że Harry posiadał dużą wiedzę na mioch lekcjach i myślę , że wykarze się podczas walki z Voldemortem najciekawsze według mnie to gdy go nauczyłem obronić się przed dementorami i jestem z tego bardzo dumny , że Harry tak szybko nauczył się waczyć z dementorami to , że jestem szczęśliwy , że zdał Suma z Obrony Przed Czarną Magią na Wybitny nauczyłem go nawet jak walczyć nie tylko z dementorami , ale z innymi magicznymi stworzenia takie jak np. boginy."
Prorok Codzienny :
" Dlaczego pan zrezygnował z tego stanowiska?"
Remus Lupin :
" Odkąd gdy pracowałem dla Dumbledore'a miałę jedną wadę byłem wilkołakiem i bałem się narazić na bezpieczeństwo naszej szkoły to , że jest wdzięczny Dumbledore'rowi to ,że nakazał posadzić wierzbę bijącą i tam jako uczeń chowałem się gdy tylko zbliżała się pełnia i dlatego musiałem odejść gdy nauczałem mój przycial prof. Snape przyrządzał dla mnie wywar tojadowy po , którym byłem łagodny gdy odeszłem wstąpiłem do jego Zakonu i tam do dzisiaj jestem w Zakonie."
Prorok Codzieny :
"Czy jak pan pracował to Obrona Przed Czarną Magią była ulubionym przedmiotem?"
Remus Lupin :
"Obrona Przed Czarną Magią stała się ulubionym przez wszystkich uczniów gdy uczyłem."
Prorok Codzienny :
"Kogo może pan podziękować za to , że był pan znakimtym nauczycielem?"
Remus Lupin :
"Myślę , że prawie wszytkich należą sią podziękowania i będę pamiętać te chwile gdy uczyłem."
Prorok Codzienny :
"Dziękuje bardzo panie profesorze za wywiad."
Remus Lupin :
" Proszę bardo nie ma za co."

3.Dyrektor Hogwartu Harry Potter poszukuję chętnych kandytatów na stanowisko nauczyciela Obrony Przed Czarną miejmy nadzieję , że bedzię ktoś dobrym nauczycielem , poprzedni dziennikarz Rab zrezygnował z funkcji dziennikarza , a na miejse Raba objął od 31 . 12 . 06 roku Remus Lupin (ja) i Rab jest kandytatem na stanowisko nauczyciela Obrony Przed Czarną oraz AgaBloom , która postanowiła kandytować na nauczyciela Obrony Przed Czarną Magią wynik wyboru zostanie ogłoszony na zebraniu z osobami o godzinie 21:30

4. Użytkownik Luna_*****czy  wróci z azkabanu tego niejesteśmy pewni do awantury pomiędzy Harry Potterem i Luną doszło gdy Luna napisała ostatnik pożegnalny list pierwsza kara to tydzień w azkabanie niestety niepomogła dyrektor forum musiał podjąć drastyczne srodki i skazał Lune na dożywotni pobyt w azkabanie , która rozpoczeła kłótnie z dyrektor w shoutboxie do tej samej awantury doszło do ostrej kłótni między szalonokim , a dyrektorem szalonooki dostał wtedy tydzień w azkabanie "Zachowianie na forum świadczy o tym jak użytkownik się zachowuje i jakie powiniem robić dyrektor środki " twierdzi Remus Lupin redaktor naczelny Proroka Codziennego miejmy nadzieje , że nie będzię podobnej kłótni z okropnego zachowania bo grozi to azkabanem , albo wyrzucenie z forum tą osobę.

5.Ekpia z forym życzy wszytkich szczęśliwego Nowego Roku oto jak składała życzenia  bohaterowie Harry'ego Potter'a

" Szczęśliwego Nowego Roku zimnego piwa kremowego i uśmiechów na twarzy i wszystkiego naj naj naj " życzy Syriusz Black
" Stary Rok ...... zamienił się na Nowy i lepszy rok cholibka szczęśliwego Nowego Roku" życzy Hagrid
" Udanego Sylwestra więcęj piwa kremowego dużo rarości szczęścia i dużo dużo sukcesów w szkole " życzy prof. Dumbledore
" Wspaniałego i udanego Sylwestra i szybkiego Nowego Roku dużo sukcesów więcej pracy i mocnego dobrego piwa kremowego " życzy prof. Flitwick.
"Najlepsze życzenia noworoczne dużo dobrej zabawy i udanego roku i więcej pracy w Nowym Roku." życzy prof. Mcgonagall
" Zimnego piwa kremowego byle niezatrutego i dobrej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego nowego roku" życzy prof. Snape
" Dyżo pyszneko piwa kremowego dobrej i udanej zabawy dużo zdrowie i szczęścia czego sobie dusza zapragnie w nowym i zakomitym roku."
życzy prof. Sprout
" Niech nam żyje Nowy Rok stary poszedł w świat nadszedł Nowy i wspaniały Rok więc szczęśliwego noowego roku i dobrego piwa kremowego." życzy Molly Weasley
" Stary rok był lepszy a nowy będzie jeszcze lepszy szczęśliwego i dobrego roku i dużo uśmiechów na twarzy i sukcesów w szkole."życzy Remus Lupin
"Zdrowego i udanego Nowego Roku dobrej zabawy i mniej wypadków w szkole ." życzy Madame Pomfrey
" Mniej grasowania w szkole i szczęśliwego nowego roku i dobrej zabawy i mniej szlabanów " życzy Argus Filch
" Stary rok poszedł na emeryture , a przyszdł nowy i wspianiały dobry i szczęśliwy Nowy rok i wiec się cieszyjmy bo nowy rok nas zawitał." życzy Artur Weasley
" Dużo sukesów w Quidditchu i szczęśliwego nowego roku dużo dobrej zabawy i sławy w Nowym Roku." życzy Madame Hooch
" Więcej pracy w Nowym Roku i szczęścia dobruch ocen w szkole i dobrego piwa kremowego i dużo szczęścia." życzy Korneliusz Knot
" Sylwester przyszedł już i także o północy powitał nas nowy i szczęśliwy rok więc życzmy udanego sylwestra i hucznej zabawy przy fajewerkach" życzy Alastor "Szalonooki" Moody
" Niech żyje nam nowy rok dużo mordów i chaosu i dobrej zabawy przy sztucznych ogniach " życzy Lord Voldemort


                                                                                                                                                 Artykuł pisał Remus Lupin

Ostatnio edytowany przez Remus Lupin (2007-01-27 20:21:34)


http://img.userbars.pl/99/19605.gif

http://i29.tinypic.com/211q64i.jpg

Offline

 

#2 2007-01-02 19:31:48

Agata P

Uczeń I klasy

7176960
Zarejestrowany: 2006-12-15
Posty: 161
Punktów :   

Re: Nr. 2 02 .01 . 07

A spadaj remus??????? Kradniesz pomysły


Śmierć dopadnie wszystkich............ [Może też Harry'ego]

Offline

 

#3 2007-01-02 19:56:44

Harry Potter

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9672779
Skąd: Nora
Zarejestrowany: 2006-08-03
Posty: 1518
Punktów :   
WWW

Re: Nr. 2 02 .01 . 07

Super!!!!!!!! Po prostu świetne. Takie informacje co do forum przydadzą się nawet adminowi...


"(...) Harry siedział, wpatrując się w Snape'a i wyobrażając sobie najgorsze rzeczy jakie mogłyby mu się wydarzyć. Gdyby tylko wiedział, jak rzucić zaklęcie Cruciatus... Rozłożyłby go na podłodze i patrzył, jak miota się i dygoce (...)"


http://img113.imageshack.us/img113/9196/harryer8.gif

Offline

 

#4 2007-01-02 20:00:44

Aga

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9858704
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 4364
Punktów :   

Re: Nr. 2 02 .01 . 07

Długie i fajne


"Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć"

Offline

 

#5 2007-01-03 17:11:02

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Nr. 2 02 .01 . 07

Wonderfull. Widac ze byłem kiepski... bravissimo


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#6 2007-01-12 20:12:54

Szalonooki

Ścigający

7514688
Zarejestrowany: 2006-08-19
Posty: 362
Punktów :   
WWW

Re: Nr. 2 02 .01 . 07

Sorry Że Tak Późno. Znakomicie Napisane. To O Mnie I Lunie, I Twoja "Złota Myśl" Były Najlepsze Remus. Naprawdę Tak Sądze.


"Zaklęcie Imperius można jednak zwalczyć, i ja was tego nauczę, ale wymaga to siły woli i nie każdemu się udaje.Najlepiej unikać trafienia, jeśli tylko można. STAŁA CZUJNOŚĆ!"
                                            Alastor "Szalonooki" Moody

Offline

 

#7 2007-01-12 21:06:14

Harry Potter

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9672779
Skąd: Nora
Zarejestrowany: 2006-08-03
Posty: 1518
Punktów :   
WWW

Re: Nr. 2 02 .01 . 07

Mi też się to podobało... Obiektywna gazeta...


"(...) Harry siedział, wpatrując się w Snape'a i wyobrażając sobie najgorsze rzeczy jakie mogłyby mu się wydarzyć. Gdyby tylko wiedział, jak rzucić zaklęcie Cruciatus... Rozłożyłby go na podłodze i patrzył, jak miota się i dygoce (...)"


http://img113.imageshack.us/img113/9196/harryer8.gif

Offline

 

#8 2007-01-13 15:16:01

Remus Lupin

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

8370692
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 3218
Punktów :   
WWW

Re: Nr. 2 02 .01 . 07

Dzięki za komplementy


http://img.userbars.pl/99/19605.gif

http://i29.tinypic.com/211q64i.jpg

Offline

 

#9 2007-01-20 01:50:56

nat

Ponurak

7875634
Skąd: Grimmauld Place 12
Zarejestrowany: 2007-01-02
Posty: 1017
Punktów :   

Re: Nr. 2 02 .01 . 07

Swietna gazeta.... fajne zyczenia- szczegolnie te ostatnie od Voldemorta i wogole calosc... gratuluje

Offline

 

#10 2007-01-21 18:34:41

Odpowiedź

Gość

Re: Nr. 2 02 .01 . 07

Tak ciekawe...co do mojej kłutni z adminem..to jest to temat zamknięty...To nie jest takie proste..ja dowiaduję się coraz to nowych wątków w tej sprawie (Agata)
Lepiej żeby ta sprawa nie odbijała się więcej na forum...
Ja osobiście będę tu czasem wpadać i czytać posty, żeby zobaczyć jak sobie tu radzicie...
Ale chyba padło zbyt dużo gorzkich słów żebym mogła tak normalnie wrócić...

 

#11 2007-01-22 15:07:17

 Hermiona1234

Czarodziej Czystej krwi

5132400
Call me!
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 124
Punktów :   

Re: Nr. 2 02 .01 . 07

Naprawde fajna gazeta.


Bo czasami trzeba przestać myśleć tylko o własnym bezpieczeństwie! Czasami trzeba pomyśleć o większym dobru!

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora