Ogłoszenie


#76 2014-05-28 13:43:56

 immortal

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310140283.png

Skąd: Hogwart
Zarejestrowany: 2012-11-23
Posty: 713
Punktów :   
Dom: Gryffindor

Re: Ulubiony fragment książki

No to było włąsnie piękne!Wiele ludzi szczęki zbierało po tym przez tydzień.
Ja natomiast bardzo lubię postać Severusa jest niezwykle skomplikowana i ciekawa choć nie pozbawiona wad bo w sumie bardzo się mścił na Harrym chyba tylko za to że ślepo widział w nim Jamesa( którego ja nie darzę sympatią podobnie jak Syriusza choć nie moge powiedzieć że do końca ich nie lubię) noi był dość niesprawiedliwy, ale gdyby nie było tej pieprznej nutki to jego postać była by nudna jak flaki z olejem!
Wogóle rozdział opowiesć księcia od momentu jak Sev przechodzi na dobrą sronę jest nieziemska!
Rozdział gdy umierał oraz własnie ten rozdział od wyżej wspomnianego fragmentu i następne rozdzialy czytałam niemalże na wdechu majstersztyk!(tzn nie lubię epilogu bo taki maslanie slodki).


Pottermore - dom:Gryffindor, różdżka: głóg, włos jednorożca,14.5 cala, względnie giętka.

I don't go looking for trouble. Trouble usually finds me.

Offline

 

#77 2014-05-29 19:11:00

 dusia2191

Mugol

Zarejestrowany: 2014-05-27
Posty: 20
Punktów :   
WWW

Re: Ulubiony fragment książki

Dokładnie! Dla mnie w Insygniach to właśnie było nieziemskie- Sev okazał się jednak dobrym człowiekiem, który pomagał Harry'emu, a Dumbledore manipulatorem. Bo dla mnie właśnie tak to wyglądało- pociągał za sznureczki, żeby wszystko było tak jak on sobie to wyobraził, nie oglądając się na ofiary po drodze. A co do Jamesa i Syriusza to w sumie Rowling tak ich przedstawiła- ciężko ich polubić. Z epilogiem masz rację. Jest bardzo przesłodzony. Zresztą całe zakończenie mi się nie podoba- Harry powinien zginąć.


– Przez te wszystkie lata?...
– Zawsze.


Beznadziejnie Zakochana

Offline

 

#78 2014-05-29 19:30:44

 immortal

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310140283.png

Skąd: Hogwart
Zarejestrowany: 2012-11-23
Posty: 713
Punktów :   
Dom: Gryffindor

Re: Ulubiony fragment książki

No Dumbek był wielkim manipulatorem i niestety nie potrafię tak do końca uważać go za pozytywną postać ponieważ o mało co po trupach szedł do celu.
Co do tego czy Harry powinien zginąć no tu bym sie nie zgodziła, książka z założenia miała kończyć się zwycięstwem dobra nad złem więc nie mogło tak być po za tym Harry, Severus i Remus to moje ulubione postacie i jakoś nie wyobrażam sobie aby mi ich odebrano wszystkich


Pottermore - dom:Gryffindor, różdżka: głóg, włos jednorożca,14.5 cala, względnie giętka.

I don't go looking for trouble. Trouble usually finds me.

Offline

 

#79 2014-05-30 13:58:12

 dusia2191

Mugol

Zarejestrowany: 2014-05-27
Posty: 20
Punktów :   
WWW

Re: Ulubiony fragment książki

Chyba, ze w ten sposób. Jak dla mnie trochę słabe było pokonanie samego Voldka- rozumiem różdzka Harry'ego i w ogóle, ale bez przesady. Tak samo nie podobał mi się wątek z przywróceniem Pottera do życia. Albo nie powinien ożywać, albo nie powinno być wątku z nim jako Horkruksem.


– Przez te wszystkie lata?...
– Zawsze.


Beznadziejnie Zakochana

Offline

 

#80 2014-05-30 15:09:37

 immortal

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310140283.png

Skąd: Hogwart
Zarejestrowany: 2012-11-23
Posty: 713
Punktów :   
Dom: Gryffindor

Re: Ulubiony fragment książki

moim zdaniem jednak to przeżycie harry'ego było dobrze rozegrane założyło sie na to wiele czynników raz ze Voldi użył jego krwi do odrodzenia się, druga sprawa był właścicielem wszystkich insygniów a więc był panem smierci a 3 najwazniejsza moim zdaniem sprawa Voldek użył czarnej różdżki której Harry był już właścicielem9panem) a co było mówione o różdżkach? ŻE RÓŻDŻKA NIE ZWRÓCI SIĘ PRZECIW SWOJEMU PANU! A zatem mamy pieknie utkany plan przeżycia głównego bohatera! Proste jak drut a zatem i nic nie działo sie bez przyczyny i bez sensu!


Pottermore - dom:Gryffindor, różdżka: głóg, włos jednorożca,14.5 cala, względnie giętka.

I don't go looking for trouble. Trouble usually finds me.

Offline

 

#81 2014-05-31 12:13:09

 dusia2191

Mugol

Zarejestrowany: 2014-05-27
Posty: 20
Punktów :   
WWW

Re: Ulubiony fragment książki

Uknuty byl dobrze i przemyslany, ale to nie zmiania faktu, ze mi sie najzywczajniej w swiecie nie podobal;p


– Przez te wszystkie lata?...
– Zawsze.


Beznadziejnie Zakochana

Offline

 

#82 2014-06-23 16:32:40

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Ulubiony fragment książki

Jej, jak przeczytałem o tym, że różdżka nie zwróci się przeciwko swojemu właścicielowi, naszło mnie takie - OLŚNIENIE. Faktycznie, jeżeli ktos to pamietał i mógł coś poprzewidzieć to byłby to spory argument w kłotni czy Potter przeżyje czy nie


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora