Ogłoszenie


#1 2007-03-10 19:18:36

Remus Lupin

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

8370692
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 3218
Punktów :   
WWW

Nr.6 10.03.07r.

W dzisiejszym numerze:

                                                                1. Tajemnicza śmierć Syriusza – kto za tym stoi?
                                                                2. Prawdziwa miłość Harry’ego
                                                                3. Fred i George polecają
                                                                4. Wywiad z Alastorem Moody’m
                                                                5. OPCM czy to pechowe stanowisko?
                                                                6. Polskie Orły walczą o mistrzostwo ligi
                           



1. Tajemnicza śmierć Syriusza Blacka , czyli kto za tym stoi. Syriusz Black ostatni z rodów Blacków spędził 12 lat w więzieniu dla czarodziejów Azkabanie. Syriusz Black został oskarżony o brutalne zamordowanie Peter’a  Pettigrew , który okazał się zdrajcą i sprzedał Lily i Jamsa Potterów Lordowi Voldemortowi został też oskarżony o zabicie 13 mugoli jednym zaklęcie. Po ucieczce z Azkabanu wszyscy czarodzieje uważali go za zbiega ton był odpowiedzialny za tyle morderstw jednak Syriusz Black uciekł by dokonać swojej zemsty na swoi przyjacielu , który okazał się zdrajcą pańswa Potterów  „ Jestem niewinny to nie ja zabiłem Petera on sam upozorował swoją śmierć i zwalił wszystko na mnie zostałem wtrącony do Azkabanu teraz muszę dokonać swojej zemsty nikt nie chciał mi uwierzyć , że jestem niewinny jestem bardzo zadowolony , że jestem wspaniałym ojcem chrzestnym Harry’ego Potter’a i wcale się tego nie boję.”- mówił nam Syriusz Black jedeny czarodziej , który uciekł z Azkabanu by zemścić się na Peterze Pettigrew . Warto też dodać , że Syriusz Black jest najlepszym przyjacielem Remusa Lupina „ Syriusz to dobry człowiek nigdy mnie nie zdradził też jestem wściekły na Petera , który nie był dobrym przyjaciele razem chodziliśmy do szkoły uważaliśmy go za dobrego kolegę tak samo jak i Syriusz po mimo mojej choroby Syriusz będzie moim towarzyszem podczas przemiany w złego wilkołaka.”-Powiedział nam Remus Lupin  Syriusz Black tak samo jak James Potter Porter latach szkolny nienawidził swojego wroga Severusa Snape’a  warto też dodać , że jest jednym z Huncwotów , który razem z pozostałymi przyjaciółmi stworzyli Mapę Hogwartu. Pomimo ciężkiego uszczerbku na wilkołactwo Remusa Lupina pozostał animagiem przemieniał się w czarnego psa. Do tragicznej śmierci Syriusza  była to walka z kuzynką Bellatriks Lestrange śmierciożerczyni , która torturowała Alicje i Franka Longbottonów tak , że postradali zmysły. Bellatriks Lestrange rzuciła zaklęcie oszałamiające co spowodowało na odrzucenie Syriusza wpadając za zasłonę. Prawdopodobnie rzuciła najpierw Dretwota , potem wymówiła zaklęcie niewerbalnie , która spowodowało natychmiastową śmierć Syriusza Blacka to osobą powinna siedzieć za tą zbrodnię nie jesteśmy pewni czy Bellatriks rzuciła śmiercionośne zaklęcie w sposób niewerbalnych  w Hogwartcie o zaklęciach niewerbalnych mówi się dopiero w szóstej klasie OPCM. Osobą , która śmierć Syriusza Blacka jest Harry Potter . Harry stał się osobą , którą powstrzymał dementorów od Syriusza a także spowodował , żeby Syriusz nie zabił Glizdogona Syriuszowi nie udało się zabić Glizdogona przemienił się w szczura Parszywka Rona i uciekł do Swojego Pana. Gdzie opiekuje się nim i pomógł mu odzyskać ciało i moc.

2. Harry Potter znalazł sobie prawdziwą miłość. Wybranką serca jest nie kto inna jak Ginny Weasley , która przyznaje zakochała się w Harry’m . Do pięknego zdarzenia stało się w Komnacie Tajemnic gdzie Ginny została opęta przez dziennik Toma Riddle’a dzięki interwencji Harry’ego bazyliszek został pokonany i dziennik Riddle’a został zniszczony prawdopodobnie od tego wydarzenia doszło do niespodziewanej miłości i przyjaźni na Ginny. Ostatecznie Harry chodzi z Ginny już w szóstej klasie tu w forum , aż  huczy od tego , że Ginny Weasley chce być szczęśliwa z Harrym. Wiadomość dotarła do naszego forum z wyjątkiem założyciela forum, który twierdzi, że Harry powinien wrócić do Cho Chang. Prawdopodobnie miłość bierze się od Quidditcha ponieważ gdy Harry został najmłodszym szukającym w Gryffindorze w pierwszej klasie Ron opowiedział dokładnie to co się działo w szkole i rzeczyście Ginny non stop mówiła o Harrym. Kolejny przypadkiem miłości jest strata Cedrika Diggory’ego szukające z Hufflepuffu , ponieważ Cedrik chodził z Cho szukająca z Ravenclawu i na piątym roku Cho zbudziła zainteresowanie miliony Polaków w całym kraju czeka na pocałunek Harry’ego z Cho , którego ta scena będzia piękna dla szystkich miłośników Harry’ego Potter’a . Nasze szanse liczymy , że stosunek Harry’ego z Ginny będzie udany. Przyjaciele Harry’ego Potter’a Ron i Hermiona według naszych źródeł informacji będą razem chodzić Hermiona Granger zakochała się podczas Turnieju Trójmagicznego w Wiktorze Krumie szukającego w reprezentacji Bułgarii co w Ronie obudziło zazdrość, Ron też znalazł sobie miłość , ale na krótko wybranka serca Rona to Lavender Brown , który zaczął chodzi na szóstym roku w Hogwarcie wszystkie te miłosne wpadki zaczynają się od Quidditcha potem można się cieszyć na widok par zakochanych.


3.Sklep Magiczne Dowcipy Weasleyów poleca serie świetnych gadżetów do robienia fikuśnych dowcipów chcesz wiedzieć co dziś polecają zapoznaj się z naszą ofertą:


1. Nazwa produktu:

             Posąg  Snape’a

Opis: Prawdziwy posąg Snape wykonany z żelaza ten posąg gwarantuje ci dobrą zabawę i prawdziwą beczkę śmiechu bo posąg śpiewa skaczę nawet tańczy jeżeli ten posąg jest w złym nastroju to zaczyna grzmocić małymi strumieniami zaklęć to świetna zabawa dla każdego , który lubi się śmiać

Cena: 25 Galeonów + Gratis paczka cukierków z odgłosami zwierząt

2. Nazwa produktu :

              Łapka – przylepka

Opis: Ta łapka jest zrobiona ze specjalnego materiału masz dość pisania z głowy i chcesz ściągnąć co napisał twój kolega nie ma sprawy rzuć łapkę przyklei ci się do pergaminy i możesz już przepisać to co napisał kolega np. zadanie domowe to jest bardzo dobra łapka dla każdego kto chce ściągać

Cena: 15 Galeonów + Gratis Pudełko samodpowiadających piór

3. Nazwa Produktu:

                    Dowcipkujący kałamarz

Opis: Ach gdyby tak zrobić ten kawał z kałamarzem nic prostego chcesz pokazać nauczycielowi swoje zadanie domowe i nauczyciel chce coś poprawić podsuń ten kałamarz , naiwny nauczyciel pisze coś na pergaminie i patrzy , a tam słowa warte kupę śmiechu gorąco polecany produkt

Cena: 12 Galeonów

4. Nazwa produktu:

               Zaczarowane serce

Opis: Ten produkt to prawdziwa dawka cudownego śmiechu idealne dla kobiety masz dość tej dziewczyny , która z tobą zerwała nic prostego daj jej serce , a możesz pożądnie się zdziwisz to serce jest tak zaczarowane , że przyciągnie nie jednego zauroczonego mężczyznę kobieta pomyśli skąd tyle fajnych mężczyzn się nią interesuje oto prawdziwa miłosna zemsta

Cena: 45 Galeonów

5. Nazwa Produktu:

             Czkawkowe Krówki

Opis: Paczka Czkawkowych Krówek to idealny sposób na urwanie się z zajęć wystarczy tylko zjeść i nie możesz się powstrzymać napad czkawki i musisz wyjść do skrzydła szpitalnego w celu pozbycia się czkawki żaden problem ten produkt ma dwa zastosowania Krówka powoduje mocną czkawkę , a kukułka powoduje , że czkawka ci zniknie i możesz swobodnie myszkować po okolicy

Cena 1 paczki : 35 Galeonów


6. Nazwa Produktu :

                     Wybuchowe łajnowe karty

Opis: Zapraszamy serdecznie do kupienia tego zabawnego produktu karty wypełnione potwornym śmierdzącym łajną w tej klasie zaproponuj partyjkę w karty gdy tylko gracz wybierze asa to natychmiast bucha ze wszystkich kart smród taki okropny , że można nawet urwać się z zajęć to bardzo dobry sposób na nudę

Cena kart: 18 Galeonów + Gratis Łajnobomba


7. Nazwa Produktu :

   Proszek dr.Flitwicka



Opis: Proszek doktora Flitwicka jest proszkiem powodujący natychmiastowe zniknięcie z pola miejsce wystarczy szczypta proszku i sypnąć na siebie i papa zniknąć z miejsca z ,którego co byliśmy i można już robić co tylko się chce ten proszek ma tylko jedną jeżeli człowiek zetknie się z wodą to się pojawia.

Cena: 10 Galeonów

8. Nazwa Produktu

   Nie chybiące  pałki pałkarza

Opis: Idealny gadżet dla tego co gra na pozycji pałkarza w Quidditchu masz dość klęsk wywołaną przegraną drużyny zemści się daj pałkę drużynie przeciwnej z listem mówiącym o przeproszeniu i w następnym meczu cha cha cha  cha pałka jest tak zaczarowane , że przez tłuczka przelatuje jeżeli chcesz odbić tłuczka nie możesz bo masz nie chybiącą pałkę i masz szanse na zwycięstwo

Cena: 30 Galeonów + Gratis Uszy – Dalekiego – Zasięgu


9. Nazwa produktu:
 
            Pechowe Galeony

Opis: Tak jak mówi tytuł Pechowe Galeony powoduje Pech przez całą dobę.

Cena: 5 Galeonów   



10. Nazwa Produktu:

    Kociołek a’la Snape

Opis: Kociołek bardzo dobry na eliksiry chcesz zrobić na eliksirach kawał Snape’owi nic prostego daj ten Kociołek pod koniec lekcji i poproś Snape’a , aby ci coś uwarzył i tu możesz ryczeć ze śmiechu bo , ponieważ gdy tylko Snape dotknie kociołka to wybucha obelgami , a ty możesz się śmiać bez przerwy uwaga nie pozwól ,żeby cię przyłapał na gorącym uczynku bo będzie bardzo źle.

Cena: 28 Galeonów

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu tylko tutaj gadżety z naszej oferty.



4. Reporter proroka codziennego postanowił przeprowadzić wywiad z Alastorem Moody’m

Prorok Codzienny:
„Alastorze jestem dziennikarzem proroka codziennego czy mogę zadać panu kilka pytań?”

Alastor Moody:

„A czego prasa chce od starego aurora.”

Prorok Codzienny:

„Proszę się nie wściekać panie profesorze to tylko wywiad.”

Alastor Moody:

„A więc chcecie przeprowadzić wywiad z aurorem wygląda na to , że  jesteś szpiegiem ciemnych stron bo jeśli jesteś szpiegiem to nic nie odpowiem”

Prorok Codzienny:

„Panie profesorze jestem z prasy chcę przeprowadzić z panem dla proroka wywiad i nie jestem żadnym szpiegiem”

Alastor Moody:

„Więc mówisz , że jesteś z prasy tak , a ile pytań mamy?”

Prorok Codzienny:

„Mam dla pana parę pytań, a potem może pan sobie spokojnie odpocząć czy tam w czym panu przeszkodziłem.”

Alastor Moody:

„Wy ludzie z prasy lubicie zadawać pytania nic trudno zgadzam się na wywiad , tylko proszę o bardzo szybki wywiad , bo muszę coś załatwić.”

Prorok Codzienny:

„Nie będę u pana tak długo a więc pierwsze pytanie panie profesorze czy lubi pan swoją pracę jako auror?”

Alastor Moody:

„Pewnie , że lubię tą pracę przede wszystkim moja praca polega na zwalczanie walk z ciemnej strony na samą myśl mam wspomnienia wie pan ubytek w nosie i te wszystkie blizny takie jest życie aurora panie i tego się nie zapomina drogi panie przeszedłem na stronę Dumbledore’a jako członek jego organizacji spierałem go zawsze mi ufał i jestem zadowolony , że taki auror jak Ja jestem zadowolony proszę pana  i nadal walczę ze śmierciożercami wie pan tych szumowiną , którzy chcą tylko popierać ciemne strony nienawidzę śmierciożerców na wolności jest czasem nerwowy , że nie wiem czy to wróg czy przyjaciel i ciągle boję się ataku na mój wie pan Mroczny Znak to mnie bardzo martwi jestem bardzo dumny z mojej posady aurorora przeszedłem długie zajęcia , żeby zostać szpiegiem i torturować każdego śmierciożercę jakiego my złapiemy w tym świecie.
Coś jeszcze?”


Prorok Codzienny:

„Proszę mi powiedzieć czy to prawda , że został pan zaatakowany gdy szykował się pan do Hogwartu uczyć Obrony Przed Czarną Magią?”

Alastor Moody:

„Jakby to powiedzieć ach tak już sobie przypominam jak mu tam go zwą Barty Crouch czy jakoś tak tak przypominam sobie ta podła świnia zamknęła mnie w kufrze wyrwała kępę włosów i stworzyła sobie eliksir z moim włosem i torturował mnie , żeby wiedział czego mam jego uczyć to jest okropna rzecz dobrze , że dostał to na co zasłużył , żeby mnie zaatakować i zabrać moje cenne rzeczy mój monitor wrogów fałszoskopy wszystko używał to ten łotr syn Barty’ego Croucha ach to jest moje okropne wspomnienie z życia wzięte. Coś jeszcze?”

Prorok Codzienny:

„To rzeczywiście okropne czy wierzy pan w zwycięstwo Harry’ego Pottera nad Voldemortem?”

Alastor Moody:

„Bez Komentarza , ale zwycięży nad siłami ciemności.”

Prorok Codzienny:

„Panie profesorze czy to prawda , że nazywają pana „Szalonookim”?”

Alastor Moody:
„Mam ten przydomek od czasu gdy straciłem oko moje oko jest tak magiczne, że widzę wszystko nawet widzę przez własną głowę i peleryny-niewidki.”

Prorok Codzienny:

„To pańskie oko rzeczywiście jest magiczne panie profesorze jak pan myśli czy Lord Voldemort przegra?”

Alastor Moody:

„Pewnie jakieś inne pytania ma pan”

Prorok Codzienny:

„Nie przeraża pana pańska twarz?”

Alasor Moody:

„Większośćsię boi mojego widoku , ale do tego trzeba się przyzwyczaić panie gdy pan wyglądał jak Ja to bym pan nie wyszedłby z domu.”

Prorok Codzienny:

„Czy jest pan w dobrej formie jeśli chodzi o siły magiczne?”

Alastor Moody:

„Zawsze jestem gotowy na jakieś problem.”

Prorok Codzienny:

„Myślę, że to wszystko na co mnie stać dziękuję za wywiad może pan odpocząć.”

Alastor Moody:

„Ja również dziękuje za wywiad.”

Prorok Codzienny:

„Dobrze ta ja już uciekam i nie przeszkadzam. Do widzenia”

Alastor Moody:

„Do widzenia”

Wywiadu udzielił Alastor Moody naszemu reporterowi Remusowi Lupinowi


5. Obrona Przed Czarną Magią jest jedynym przedmiotem , który trwa tylko rok co rok tego stanowiska uczy inna osobą krążą pogłoski , ze na to stanowisko ciąży klątwa prawdopodobnie została rzucona przez Lorda Voldemorta  i co rok na tym stanowisko uczy inna osoba.

Oto lista nauczycieli uczących w Hogwartcie tego przedmiotu:

1.Slatero Quirrell
2. Gilderoy Lockhart
3. Remus Lupin
4 Alastor Moody
5. Dolores Umbrigde
6. Severus Snape

w każdym z tych nauczycieli uczyli krótko tylko rok a to przypadki:

1. Quirrell zginął
2. Lockhart stracił pamięć
3. Lupin sam odszedł
4. Moody był oszustem
5. Umbrigde została usunięta
6. Snape uciekł

Więc nie wiadomo kto jednak  obejmie OPCM na rok siódmy

Miejmy nadzieje , że tego pechowego stanowiska można przeżyć najlepszym znanym ze wszystkich profesorów według uczniów Hogwartu najwięcej głosów otrzymał Remus Lupin najlepszy ze wszystkich nauczyciel OPCM postrachem tego stanowiska była Dolores Umbrigde jedyna na tym stanowisku uczyła tylko teorii i nie pozwalała uczniów ćwiczyć zaklęcia obronne tylko wyłącznie w czasie trwania Sumów z OPCM. Postać Alastora Moody’ego pobudziła trochę lęk jego zachowaniem wiadomo jednak , ze Alastor Moody ma obsesje na punkcie bezpieczeństwa , ale okazało się wszystko na jaw to był tylko oszust czyli Barty Crouch jr. Postać Gilderoya Lockharta zbudziła wielki respekt tylko jego książki sprawiły , że objął to stanowiska największym jego dziełem jest sława do świata , a także do Harry’ego Potter’a jest kiepskim czarodzieje mimo to napisał wiele ciekawych książek korzystając tylko z zaklęcia Zapomnienia powodował , że opisywał każdy swój bieg wydarzeń. Kolejną osobą również dość słabą jak na nauczyciela spisywał się Slatero Quirrell osoba była tak przerażającą , że zawsze śmierdziało czosnkiem czosnkiem  w jego klasie. Jedyny kandydatem na to stanowisko OPCM należało już na szóstym roku szkolnego Severusowi Snape’wi to on wywalczył to stanowisko ale też krótko po dokonaniu zabójstwa uciekł z Dragonem Malfoyem . Miejmy nadzieje , że w ostatnim roku szkolnym nowy profesor od OPCM będzie dużo lepszy od poprzednich nie wiadomo jednak czy klątwa będzie działała do końca czy zostanie złamana tego nie jesteśmy jesteśmy stanie określić tego zdarzenia.

7. Gobliny z Grodziska znów na czele czy zdobędą mistrzostwo ligi w Quidditchu prawdopodobnie tak ich ostatni zakończył się kontuzją polskiego szukającego Łukasza Deląga szczegóły Ludo Bagmam.

„Przybyli zobaczyli i krzyczeli ten mecz również przebiegł do naszej historii podopieczni Zbigniewa Skrzyneckiego pokonali Zjednoczonych z Puddlemore i to wynikiem 200 do 100
na ten wielki mecz czekało pół miliona polskich kibiców największą ich w życiu zobaczyli rewelacyjne bramki polskich nawet obrońca Zjednoczonych z Puddlemore Oliver Wood
od był zaskoczony nagłym prowadzeniem polskich orłów mecz trwał 6 godzin i Łukasz Deląg polski szukający złapał znicza kibice polski ryknęli ze szczęścia , ale nie na długo , zaczeli także ryczeć z oburzenia na niespodziewany atak tłuczkiem na polskiego szukającego Łukasz Deląg  został zaatakowany tłuczkiem odbitym przez jednego z pałkarzy Richard Hackman. Łukasz Deląg ma złamaną prawą rękę i nie jest z tego zadowolony tak samo jak i reszta naszej drużyny”- Komentował ten mecz Ludo Barman


                                                                                                                                       Artykuł napisał Remus Lupin

Ostatnio edytowany przez Remus Lupin (2007-03-25 16:14:50)


http://img.userbars.pl/99/19605.gif

http://i29.tinypic.com/211q64i.jpg

Offline

 

#2 2007-03-10 20:08:41

AgaBloom

Jednorożec

Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-10-25
Posty: 440
Punktów :   

Re: Nr.6 10.03.07r.

Super! Masz talent Remusie xD


"Splunęłam na niego. Nigdy czegoś takiego nie zrobiłam, ale w tym momencie nienawidziłam go tak bardzo, że splunięcie było najmniej drastycznym z możliwych zachowań." || Avatar - Robert Schwartzman

Offline

 

#3 2007-03-10 20:17:08

Ida03

Pałkarz

5117493
Zarejestrowany: 2007-01-27
Posty: 304
Punktów :   

Re: Nr.6 10.03.07r.

Ja już czekam na następny numer


Poprzedni opis był beznadziejny, więc teraz mam taki  :P

Offline

 

#4 2007-03-10 20:46:35

 RustyAngel

Little Devil

status rustyangel
9564901
Skąd: Leszno|| Poznań
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 1318
Punktów :   
Dom: Rainbow Black
WWW

Re: Nr.6 10.03.07r.

REWELACJA dowcipy bliźniaków wymiatają wywiad z Moodym jest bezbłędny uwielbiam Proroka

Offline

 

#5 2007-03-10 21:09:46

 Mejsi

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

2795888
Call me!
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 1275
Punktów :   
Dom: Strawberry Blossom

Re: Nr.6 10.03.07r.

ta gazeta nie powinna nazywać się prorok.....bo w ksiązkowym proroku wypisują same bzdety, a ten tutaj jest naprawdę świetny:D


'I don't trust anything that bleeds for 5 days and doesn't die'

Offline

 

#6 2007-03-10 22:35:18

nat

Ponurak

7875634
Skąd: Grimmauld Place 12
Zarejestrowany: 2007-01-02
Posty: 1017
Punktów :   

Re: Nr.6 10.03.07r.

Racja. Dobra robota Remusie:)

Offline

 

#7 2007-03-11 10:08:58

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Nr.6 10.03.07r.

czytam, czytam i czytam... i nie mogę uwierzyć, że to jest... FANTASTYCZNE czytałem to dwa razy jeśli moge się tak wyrazić "zajefajne i zajebiste" :d


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#8 2007-03-11 11:02:37

Aga

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

9858704
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 4364
Punktów :   

Re: Nr.6 10.03.07r.

Super.... Kolejny świetny numer:)


"Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć"

Offline

 

#9 2007-03-14 17:58:32

Vademori

Charłak

Skąd: Za Tobą
Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 54
Punktów :   

Re: Nr.6 10.03.07r.

Cudne ;] Co masz z polskiego ? ;>


http://img231.imageshack.us/img231/5398/haomylogli8.gif

Offline

 

#10 2007-03-14 18:48:47

 Hermiona1234

Czarodziej Czystej krwi

5132400
Call me!
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 124
Punktów :   

Re: Nr.6 10.03.07r.

sssuuupppeeerrr gggaaazzzeeetttkkkaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Bo czasami trzeba przestać myśleć tylko o własnym bezpieczeństwie! Czasami trzeba pomyśleć o większym dobru!

Offline

 

#11 2007-03-14 19:47:40

Lili Evans

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1313999513.png

31182094
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2007-02-12
Posty: 206
Punktów :   
Dom: Lily Evans

Re: Nr.6 10.03.07r.

Ekstra, super, wspaniała gazetka!!!! Gdyby była w sprzedaży kupowałabym każdy numer!! A te produkty bliżniaków to prawdziwy odlot! Oj, przydałyby mi się takie np: Czkawkowe Krówki na historie której wręcz nienawidzę!!
Czeka na następny numer!! =D


"(...)-ZOSTAWCIE GO!
James i Syriusz rozejrzeli się wkoło. Wolna ręka Jamesa szybko powędrowała do włosów.
Krzyknęła jedna z dziewcząt siedzących nad jeziorem. Miała grube, ciemnorude włosy, opadające jej na ramiona, i uderzająco zielone, migdałowe oczy... Oczy Harry'ego.
Jego matka...(...)"

Offline

 

#12 2007-03-15 15:21:31

 R.A.B

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

6261029
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 3762
Punktów :   24 

Re: Nr.6 10.03.07r.

mnie by się wszystko przydało :


Do czarnego pana.
Wiem, że zanim to odczytasz, będę już dawno martwy, ale chcę, byś wiedział, że to ja odkryłem twoją tajemnicę.
To ja wykradłem twojego prawdziwego horkruksa i postanowiłem go zniszczyć.
Zmierzę się ze śmiercią w nadziei, że kiedy trafisz na godnego siebie przeciwnika, będziesz znów śmiertelny.
R.A.B.

Offline

 

#13 2007-03-15 15:22:32

Emma Bossy Watson

Pogromca Trójgłowego Psa

8351527
Call me!
Skąd: A w sensie, że kto? Lol
Zarejestrowany: 2006-08-11
Posty: 464
Punktów :   
WWW

Re: Nr.6 10.03.07r.

Moze byc


http://www.table76.demon.co.uk/Hogwarts/Hermione.jpg

Offline

 

#14 2007-03-15 17:06:36

Remus Lupin

http://www.harrypotter.pun.pl/_fora/harrypotter/gallery/52_1310141357.png

8370692
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-08-17
Posty: 3218
Punktów :   
WWW

Re: Nr.6 10.03.07r.

Ajajajajaj jestem dla was urodzonym redaktorem kolejny numer pod koniec marca początek kwietnia będzie jeszcze lepszy a co to nasz szef nie wie , że napisałem nowego proroka


http://img.userbars.pl/99/19605.gif

http://i29.tinypic.com/211q64i.jpg

Offline

 

#15 2007-03-15 19:54:59

 nika89

Goblin

status lillyinika@gmail.com
9924046
Call me!
Skąd: Gronówko/Poznań/New York/ S F
Zarejestrowany: 2007-01-30
Posty: 137
Punktów :   

Re: Nr.6 10.03.07r.

jest coraz lepiej naprawde super numer aż niechce sie odrywać od czytania


Najwarzniejsze żeby się nie kłócić, bo super paczka trzyma się razem. To dopiero TMK
http://demotywatory.pl/

Offline

 

2006-2018 Copyright by www.harrypotter.pun.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ZABRONIONE !


stat4u



Lubisz korzystać z Forum? Uważasz spędzone tutaj chwile za wyjątkowo interesujące?

Polub naszą stronę i daj znać o niej innym!





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora